Problem z drukarką fiskalną i programem rafsoftnet

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć czy komuś udało się uruchomić drukarkę fiskalną na programie Faktura Vat 2011 z firmy Rafsoftnet i jak to zrobiliście?

Niestety ale u mnie program nie widzi drukarki, Pan z serwisu kas fiskalnych rozkłada ręce bo mówi, ze jeszcze z czymś takim sie nie spotkał, pomoc techniczna firmy nie za bardzo potrafi mi pomóc tłumacząc, że u nich działa i jestem w kropce, a potrzebuje jak najszybciej zainstalować kasę bądź drukarkę fiskalną. Program wywala albo brak biblioteki aczkolwiek już ją mam zainstalowaną albo błąd communication error 2. Drukarka jest na 200% sprawna bo była już sprawdzona przez serwisanta problem jest tylko z programem oraz twórcami tego cuda.

A może znacie jakiś inny darmowy program który obsługuje drukarki fiskalne i ma moduł magazynu? Czytałem o programie Invocier o ile dobrze nazwę napisałem ale tam chyba nie ma magazynu a na tym też mi zależy.

Jak jest coś takiego to prosze o sugestie to wywale to /cenzura/ z Rafsoftnetu bo już mam dosyć po niecałym tygodniu męczenia sie z tą drukarka i tym programem.

Pozdrawiam

Dodane 19.04.2011 (Wt) 10:27

widze, że niestety nikt nie potrafi pomóc…