Problem z drukarka hp 5505 officejet

windows wyszukuje drukarke instaluje ja ale wczesniej nie chcial ale jakos poszlo pozniej chce zainstalowac sterowniki wyskakiwal mi blad wloz plyte hp cd i doinstaluj plik hpf.mom09.hlp z tym sie jakos uporalem ale najgorsze jest ze instalacja dochodzi do 15 % i jest napisane instalacja sie powiodla i koniec i drukowac nie moge skaner nie dzila jednym slowem lipa.prosze bardzo o pomoc

Witaj na forum :slight_smile:

Proponuję abyś od początku stosował się do zasad panujących na tym forum. Jedną z nich jest używanie polskiej pisowni (włączając w to znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tych reguł.

Ja również miałam ten sam problem (oryginalna płyta zaginęła przy przeprowadzce). Dopiero sterowniki ze strony HP http://h200003.www2.hp.com/bizsupport/T … sId=311254 dały dobry rezultat. Po pobraniu komputer sam wyszukał sprzęt i ustawił wszystkie parametry. Przed istalacją sterowników odinstaluj drukarkę, bo będzie widział ją jako zainstalowaną. Korzystam też z HP Image Zone i tam masz opcję pobierz obraz ze skanera. działa wszystko bez zarzutu. Ta drukarka lubi się buntować przy stosowaniu zaminnego tuszu, ale mam 4 urządzenia w jednym, a to super patrząc na gabaryty (skaner, drukarka, kopiarka, faks).