Problem z drukarką HP deskjet 845c

(Kalorak) #1

Witam mój problem polega na tym iż nie mogę drukować. Otórz mam drukarkę zainstalowaną poprawnie i podłączoną przez USB, gdy puszczam wydruk to mi buforuje dokument a po buforowaniu pokazuje Błąd- drukowanie (sprawdziłem w zadaniach drukowania), na pasku zadań wyskakuje ikona drukarki a po chwili na ikonie znak "?". Czy jest taka możliwość aby była uszkodzona drukarka? Podłączałem do tego samego portu skaner i wszystko jest ok. :?

(JNJN) #2

Odinstaluj oprogramowanie i drukarke folder drukarek ma być czysty,restart kompa i jak masz XP to system zainstaluje stery do niej i sprawdz.

W usługach coś nie robiłeś,nie wyłączałeś.

(Kalorak) #3

Własnie w tym jest problem że tak robiłem, nie wiem też dlaczego, ale po podłączeniu drukarki XP nie pokazuje mi że wykrył nowe urządzenie.

W usługach nic nie robiłem.

Nie wiem co może być przyczyną ale drukarka wcześniej chodziła ok i nic nie kombinowałem.

(Kalorak) #4

Własnie w tym jest problem że tak robiłem, nie wiem też dlaczego, ale po podłączeniu drukarki XP nie pokazuje mi że wykrył nowe urządzenie.

W usługach nic nie robiłem.

Nie wiem co może być przyczyną ale drukarka wcześniej chodziła ok i nic nie kombinowałem.

(JNJN) #5

Wymień kabel USB.

Zmień port USB gdzie podłączasz drukarke.

Sprawdz w menadzeże urządzeń czy kontroler uniwersalnej magistrali szeregowej działa dobrze.

Wyjmij kable USB z gniazd i odinstaluj w menadzeże urządzeń wszystko co USB,restart i zobacz czy porty USB działają.

Sprawdz drukarke na innym kompie.

Jak nic to może jej koniec i serwis lub nowa.