Problem z drukarką HP DJ 840c - przejscie z LPT na USB

(krzysieeek21) #1

PROBLEM Z DRUKARKĄ HP deskjet 840c instaluje sterowniki do drukarki kture znajduje do tego modelu. i tez mam nowego kompa nie wiem jak to zrobic bo kupiłem przejsciówke LPT na USB ale drukarka nie drukuje - wyskakuje cos takiego

Drukowanie tego dokumentu nie powiodło się

Nazwa dokumentu: 'Microsoft Word - Dokument1'

Nazwa drukarki: 'HP DeskJet 840C/841C/842C/843C'

Godzina wysłania: 14:49:20 2008 04 16

moze ma ktos jakies sugestie???

system XP SP2

płyta ASUS P5QL PRO - chyba nic nie pomyliłem oczywiści własnie nie posiada wejscia LPT

Gość w sklepie zapewniał ze przejsciówka pomoże ale jak narazie nie pomaga.

(stalesz) #2

Czy przejściówka ma jakiś sterownik,czy się zainstalowała..? Kliknij na drukarkę,zobacz na jakim jest porcie.Powinna być na wirtualnym porcie USB001.

(krzysieeek21) #3

tzn jak instalowałem sterowniki to było USB001 i pod to instalowałem sterowniki

niestety nie było sterowników do przejściówki firmy Rohs compliant

(stalesz) #4

http://community.tomshardware.pl/commen ... nID=248292 Czy drukarka jest ustawiona jako domyślna,co mówi jej oprogramoanie..np.poziom tuszu,jakość wydruku ?

(stalesz) #5

http://community.tomshardware.pl/commen ... nID=248292 Czy drukarka jest ustawiona jako domyślna,co mówi jej oprogramoanie..np.poziom tuszu,jakość wydruku ?

(krzysieeek21) #6

jakośc normalna, tusz jest. jest jako domyslna w trybie offline. a co znaczy co mówi jej oprogramowanie

ten lin oznacza ze musze sie logowac na kolejnym forum??

-- Dodane 08.10.2009 (Cz) 23:08 --

posiadam w menedżerze urzadzeń zaledwie jeden port COM1 - to chyba wazne

-- Dodane 08.10.2009 (Cz) 23:15 --

Adapter USB na Parallel Printer Cable

-- Dodane 09.10.2009 (Pt) 10:01 --

niestety dziwne zarejestrowałem sie juz wczoraj na tym forum ani żadnego linku aktywacyjnego nic a zalogować tez sie nie moge...

co dalej??

-- Dodane 09.10.2009 (Pt) 19:11 --

widze ze nie ma nikogo kto mógłby cos sie konkretnie wypowiedziec na ten temat!!!