Problem z drukarka i scan diskiem

Posiadam drukarke igłowa panasonic kxp1150 i jak chce drukowac to wywala mi dokument z tabelki “oczekujacych” moze mysli ze wydrukowało ??

Drugi problem to scan disk za kazdym razem jak urochamiam komputer mi sie włacza czasami wyłaczałem komputer na brutala :))

Yoga proszę pisać posty używając polskich znaków.

czy to system 98 czy Me :?:

Łoloboga :smiley:

Więc tak jest to system xp co mógłbym wam więcej powiedzieć nie wiem musicie mnie nakierować . Strasznie irytuje mnie to , wydrukował bym sobie grazdżanke.

co do sprawdzenia dysku to pobierz ten plik i dodaj go do rejestru.

A co do drukarki proszę opisz dokładniej problem.

Z drukarką to jest tak :

Daje dokument do wydrukowania i wyskakuje w trayu ikonka drukarki czyli to http://tinypic.com/view/?pic=33benus . I po sekundzie ten dokument znika

czyli że nieby wydrukowane a drukarka w ogóle nie rusza . Przepraszam że tak łopatoligicznie i obrazkowo ale żadne inne błędy nie wyskakują.

na początek się zapytam, czy został rozwiązany problem dotyczący Sprawdzaniem dysku podczas uruchamiania :?:

A co do drukarki zapodaj komendę start-> uruchom

Co do scandisku to nie teraz nie moge nacisnac spacji zeby przerwac i mi 3 partycje sprawdza pod rząd :frowning: (spokój grabarza)

Po wpisaniu tej komendy w consoli wyskakuje mniej wiecej cos takiego

[sc] changeserviceconfig success

[sc]FAiled 1056:

jedno wyst

[sC] changeserviceconfig success

  1. start-> uruchom-> CMD
  1. to wszystko co Ci podałem wyżej masz wpisać, w uruchom.

Ma to za zadanie ustawić tryb uruchamiania automatyczny, oraz włączenie usługi Bufor wydruku oraz włączenie usługi zależnej.

Nic się nie poprawiło.

odinstaluj sterowniki od drukarki, następnie nowa instalacja.

Nie działa straciłem nadzieje .

sprawdź co pokazuje podgląd zdarzeń, start-> uruchom-> eventvwr.msc