Problem z drukarką

Mam drukarkę “HP deskjet 3650” kiedy drukuję kolorowy obraz to zamiast drukować na kolorową drukuje na niebiesko. Pojemniki są napełnione.

Masz oryginalne tusze od producenta, czy napełniane?? To mi wygląda na coś z tuszami.

Może głowice zaschnięte. Spróbuj wyczyścić programowo - zestaw narzędzi drukarki i Przybornik.

Poczytaj

http://druknet.pl/default.aspx?mid=24

Podczas napełniania za dużo zostało wstrzyknięte do jednej z komór za dużo atramentu w wyniku czego atrament przedostał się do innych komór zmieszały się kolory!! wyjścia są Trzy pierwsze wymiana całego kartridża, Drugie odwiedzenie sklepu Agawa.pl http://www.agawa.pl/g01.asp?nrs=85&ln= i zakup nowych gąbek do tego kartridża usunięcie z kardidża starych gąbek wymycie kardidża pod bieżącą wodą, udrożnienie go włożenie zakupionych gąbek napełnienie ich atramentem tak aby nie przelać założenie kapturka (przykrywki) zainstalowanie kardidża w drukarce Przeprowadzenie procedury oczyszczania pojemnika z tuszem. I trzecie wyjście wymycie w wodzie z płynem lub mydłem aktualnie funkcjonujących w drukarce gąbek ich wypłukanie dokładne i analogicznie jak w przypadku rozwiązania drugiego do końca po kolei założenie, napełnienie, instalacja w drukarce.

Do tej drukarki są tanie zamienniki kupisz na allegro jak zechcesz zregenerowany, dla mnie wymiana gąbki w kartridżu, powiększenie pojemności z 5 ml do 19 ml to banał, jednak nie każdy musi to lubić jak nie czujesz się na siłach kup zamiennik.

Nie wiem czy posiadasz płyn do udrażniania możesz jednak i obejść się bez płynu zagrzej wodę nawet ją zagotuj odlej troszeczkę do miseczki dodaj płynu do naczyń odczekaj chwile zanurz w tym drukującą część kartridża. zostaw na godzinę wyjmij kartridż wytrzyj delikatnie załóż przyssawkę odciągaj do chwili aż zobaczysz atrament załóż kartridż do drukarki i daj drukowanie np 3 kół o kolorach CMY . Możliwe ze zatkana jest głowica drukująca ta “terapia” rozgrzeje zastoje i powinien się udrożnić Pamiętaj aby porządnie odpowietrzyć ciągniesz (odsysasz) aż do chwili gdy do strzykawki będzie wciekał atrament a nie bąbelki powietrza i ewentualnie resztki wody i zaschniętej mazi. sprawdzone. Powodzenia