Problem z drukarką


(Justynamnich) #1

Witam.

Mianowicie razem z Neostrada dostałem drukarkę pierwsze co mnie zdziwiło to typ drukarki HP Deskjet F2280 All-in-One a wszystkie dokumenty i płyta są do drukarki HP Deskjet F2200 All-in-One series nie wiem czy to jest to samo? Gdy chce cokolwiek wydrukować cały czas oczekuje.... stronę testowa za każdym razem gdy chciałem wydrukować przepuszczało kartkę i nic nie drukowało.... włączam komputer drukarka zaczyna drukować np. tekst który chciałem wydrukować przed wyłączeniem komputera nie wiem co jest grane? Drukarka robi co chce i kiedy chce... tak myślę ze to może od sterowników bo nie do tej drukarki ale innych nie znalazłem proszę o pomoc thx z góry.


(Michal Smutniak) #2

Witam. Czy ściągnąłeś folię ochronną z tuszów ? :slight_smile: A tak na poważnie to tutaj masz linki do sterów :slight_smile:

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft ... ct=3390947

http://pobierz.pl/sterowniki/windows/ur ... ne-printer


(Justynamnich) #3

tak ściągnąłem.... a co do tych sterowników to wybierając swoja drukarkę pobiera z tego co widzę 100_215_DJ_AIO_03_F2200_Full_NonNet_plk_NB.exe to juz sam nie wiem

z tego co jeszcze zauważyłem nie drukuje na inny kolor niż niebieski


(Agatonster) #4

mnich18 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Michal Smutniak) #5

Proponuję jeszcze raz zrobić kalibrację od początku i coś mi się wydaje że tonery mogą być zaschnięte :frowning: . Kupienie innych tonerów może rozwiąże problem. Te dołączone do drukarki są tylko startowe.