Problem z drukarkami

mam dwie drukarki lexmarka z 705 i n u wke canona pixme ip 3000 i wielki problem z nimi .chce drukowac a drukarka niby drukuje a wyskakuje pusta kartka .Canona kupiłem by myslałem ze lexmark padł a tu zonk .Zrobiłem nawet formata ani ta nowa ani ta stara nic. obydwie zachowuja sie jakby drukowały a na kartce nic pustka co mam zrobic jestescie moja ostatnio deska ratunku wszystkie mozliwosci wyczerpałem.dzieki bardzo wielkie

Sprawdzałeś drukarki na innym kompie?? Zainstaluj od nowa stery, przeczyść dysze.

do bazant widzisz co napisałem canon to n u wka ma dopiero 2 dni wiec nic to nieda a stery instalowałem kilka razy nawet z instrukcja obsługi wiec prosze o inne pomysły

Problem występuje w każdym programie? word, notatnik, paint itp

Ale skąd mamy mieć pewność, ze zainstalowałeś je poprawnie. Proponuje sprawdzic wszystko jeszcze raz jednak.

stad mam pewnosc ze urzadzenie mam nowe i punkt po punkie jest wszystko zgodnie z instukcja zinstalowane i montowane

I wtedy to już będziemy mieć pewność? :wink:

Nie jestem pewien, ale być może podobnie jak w przypadku HP jest możliwość wydrukowania strony testowej bezpośrednio z poziomu drukarki. Wtedy miałbyś pewność że to wina oprogramowania bądź połączenia z kompem. W HP robi się to poprzez przytrzymanie przez kilka sekund przycisku od papieru. Sprawdź w instrukcji czy w twoich drukarkach jest taka możliwość.

To co piszą koledzy wszystko sprawdź jeszcze raz.

Sprawdź porty USB kompa czy działają na innym urządzeniu USB.

Sprawdź drukarki na innym kompie.

Uruchom programy diagnostyczne drukarek,może głowice trzeba napełnić,przeczyścić.

Jak składałeś nową drukarkę zwróć uwagę na głowice i kadridze na ich zabezpieczenia aby wszystko zdjąć i prawidłowo założyć.

Poczytaj instrukcje do drukarek.

Poczytaj

http://druknet.pl/forum/?tid=14

http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?p=198641#198641

dzieki ludzie za pomoc ale znalazłem co było problemem. Po prostu kupiłem bubla .N u wka conon pixma 3000 była zepsuta.Sprawdziłem na 3 kompach wiec mam 100% pewnosc