Problem z drukowanie hp psc 1200

Jeśli zaloguję się na konto administratora to drukarka drukuje normalnie jakiś tekst, ale gdy zaloguję się na konto z ograniczeniami to daje drukuj pokazuje się ikonka drukowania po czym po chwili znika i nic się nie dzieje. Drukarka - hp psc1200 jak w temacie. Mam win xp pro sp3.

Przeinstaluj drukarke na All user , chyba że gdziś w systemie się zmienia ale pewny nie jestem

W Drukarki i faksy gdy mam włączoną pokazuje mi że jest online i gotowe a word pokazuje stan: Bezczynna. Tak jak by jej nie widział

Na koncie na którym występują problemy zrestartuj usługę “bufor wydruku”, ale najlepiej będzie zainstalować od nowa drukarkę.

ale to jest konto z ograniczeniami wiec nic nie zrobie, ale jak zmienie je na administrator to wtedy drukowanie dziala

Ok, #-o przeinstaluj sterownik wraz z dodatkowym oprogramowaniem, jeżeli to nic nie pomoże to pewnie coś z zabezpieczeniami jest nie tak, ok wpierw przeinstaluj, a później się zobaczy…

zainstalowałem od nowa i dalej na koncie z ograniczeniami nie drukuje, ikonka pokazuje drukowanie a potem usuwanie i nic. Chyba service pack 3 nie ma nic z tym wspólnego ??

Błąd związany z udostępnianiem (zabezpieczeniami) raczej odpada, możesz przetestować drukarkę tym narzędziem: [Narzędzie diagnostyczne drukowania HP]

Polecam wpierw ręcznie oczyścić bufor wydruku, najlepiej poprzez wyłączenie usługi bufor wydruku lub w oknie bieżących zadań drukarki wybierz -> drukarka -> cancel all documents (anuluj wszystkie dokumenty).

Jako konto z ograniczeniami nie mogę wyłączyć tej usługi, tylko jako admin, spróbuję może zadziała, chociaż parę dni temu było wszystko w porządku. Jak nie to wywalę windowsa i dam od nowa.

pawel2006 , nie ma sensu narazie reinstalować systemu, spod konta admina wyłącz usługę “bufor wydruku”, następnie restart kompa i ponownie włącz (przestaw na Auto, oraz ręcznie wymuś włączenie usługi), przeloguj się na konto z ograniczeniami i wtedy spróbuj coś wydrukować.

acha stworzyłem nowe konto dałem je również z uprawnieniami i znowu to samo nie drukuje, a myślałem że to coś z moim kontem.

Zrobię format i zobaczymy.

W dniu 14.05.2008 , o godzinie 11:10 został dopisany post przez pawel2006

zainstalowałem od nowa xp i już działa.