Problem z Duch'ami

Z wiarygodnego źródła wiem, że DUCH znów dostał bana…

Przejrzałem z ciekawości wszystkie jego ostatnie posty

i nie znajduję w tym człowieku żadnej winy…

Zupełnie nie zrozumiała jest dla mnie wypowiedź Fiesty na SB

Czy moderator który zgłosił wniosek o ban może wyjaśnic o co właściwie chodzi?

Ja też nie wiem, dlaczego dostał bana.

Może jakieś szczegóły?

Czy tradycyjna kłódeczka?

Ziarnko do ziarnka…

Wahałam się długo przed zajęciem stanowiska w tej sprawie, bo jak już wspomniałam na SB, nie chciałam być posądzona o tzw. małostkowość, czyli wykorzystywanie sytuacji - kiedy wspomniany user równiez mnie zalazł za skórę!

Ale jednak dla jasności sytuacji podjęłam wyzwanie, bo to mi dyktuje tzw. zdrowy rozsądek!

Nie ma u nas na Forum sytuacji, kiedy user za tzw. słowotok myślenia i nawet tzw. krnąbrny charakter - w trzy sekundy dostaje bana!

Wiem to na pewno, bo pewne myki obserwuję od prawie roku a i sama do pokornych nie należę…! :twisted:

Czyli nikt za byle g***o łap nie ubija!

Ale wiem też, że jeżeli modek wyciągnie łapkę po tzw. narzędzie ostateczne - czyli “bananka”, to nie jest to jedynie efekt widzimisię…

Coś musiało widocznie przegiąć szalę… :roll:

Strumienianin i Boczi - obaj jesteście userami nie dość, że zasłużonymi dla tego Forum, to jeszcze z full inteligencją…

Lubię Was obu; dlatego taka moja mała prośba - nie dajcie się wmanewrować w pewne chore wizje… i nie stańcie się narzędziem w ręku pewnego usera! :evil:

Kiedyś również zaufałam, a niestety do tej pory mi się to odbija czkawką! :evil: :evil: :evil:

Najwyraźniej Duch i pan fiesta zaleźli sobie za skórę nawzajem :-o

Może Duch puścił jakąś plecionkę na priva do fiesty ?

Ciekaw jestem jaka jest prawdziwa przyczyna tego bana.

ale z Was pltkary :stuck_out_tongue: Jak odstał to dostał, powód musiał być :stuck_out_tongue:

Uważam, że tak jak poprzednio, tego typu rozważania sensu nie mają. Wniosek o bana został skonsultowany w trybie wewnętrznym oraz

zweryfikowany, zgodnie z regulaminową procedurą:

Jeśli odbyło się to zgodnie z regulaminem to ok. Mam nadzieję, że chociaż Duch’owi zostanie wyjaśnione za co dostał bana (jeśli jeszcze tego nie zrobiono)

Chyba troszkę przesadziłaś - jestem dopiero początkującym userem :oops:

Nie uważasz, że przesadziłes - to chyba nie Twoja sprawa :twisted:

Nie, nie uważam. Zwróć szczególną uwagę na to, że napisałem

Po pierwsze - nie jestem typem egoisty, a Ty nie decydujesz o tym co jest a co nie jest moją sprawą

Po drugie - lubię jasne i przejrzyste zasady. Jeśli się dostaje karę to dobrze jest wiedzieć za co.

Przy okazji jeszcze jedna sprawa mi się przypomniała. Pamiętasz sprawę usuwania postów bez zostawiania info? Mówiłeś, że Ty tak nie robisz…

Ostatnio z działu :arrow: Na luzie zniknął mój i Twój post… pewnie powiesz, że to nie Ty… :x

…“Jeśli się dostaje karę to dobrze jest wiedzieć za co”…

“Duch” wie…Ty nie musisz…Amen !!

Jeśli dokładnie przeczytasz to co wcześniej pisałem przekonasz się, że właśnie o to mi chodziło

Zawsze czytam dokładnie i ze zrozumieniem tekstu…i tu ucinamy ten wątek…a co do głównego bohatera…no cóż…historia oceni… :roll:

Wiem, że te święta będą byle jakie - jeżeli faktycznie nie zrobię czegoś dobrego. :frowning:

To tak, jak w “Opowieści wigilijnej” Charles’a Dickensa (którą na pewno wszyscy znacie chociażby z ekranizacji), gdzie zatwardziały Scrooge musi wiele przejść, by doświadczyć prawdziwych uczuć! :slight_smile:

Zbliża się czas wigilijny - gdzie obyczaj praojców nakazuje położyć dodatkowe nakrycie na stole dla przypadkowego gościa.

I my też w swojej rodzince forumowej wirtualnie połamiemy się opłatkiem (przynajmniej w myśli).

I bardzo chcę, żeby przy tym wirtualnym stole wszyscy zasiedli - również Duch!

Jest z nami od 19 czerwca - to bardzo długi okres!

Każdy z nas ma mniejsze, lub większe odchyły - ale pewne rzeczy wypada wybaczyć; zwłaszcza jak mamy do czynienia z nieprzypadkowym userem!

Duch napisał do mnie na Tlena i poleciały mi łezki… :cry:

I naprawdę stwierdziłam, że będę miała sp******** święta, jeżeli tej sprawy nie załatwię!

Napiszę do Ciebie Fiesta jeszcze dziś (może koło północy nawet; bo sprzątanko jak na razie) i będę Cię prosić o odblokowanie bana dla Ducha! :slight_smile:

Wiem, że nie masz zatwardziałego serduszka… :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Duch dostał bana sprawiedliwie i skończcie już za przeproszeniem, chrzanić jego wielcy obrońcy.

Strumienianin z całym szacunkiem dla Twojej osoby, czy nie wydaje Ci się że zaczynasz wchodzic w nie swoje kompetencje ??

Akuratnie na forum o sprawach typu ban nie decydują sami userzy. Jedno co mogą zrobić to złożyć wniosek o zbanowanie innego usera z jakichś tam względów. Ani ja ani Asterisk też nie podejmujemy takich decyzji samowolnie tylko po stosownych konsultacjach z administracją która jest tutaj “sterem, żeglarzem, okrętem”. Skoro przez takie gremium zostały podjęte stosowne decyzje, Twoją nachalność w sprawie motywacji decyzji i to na dodatek jeszcze nie w Twojej sprawie uważam jako zwykłe wścibstwo ewentualnie chęć “zabrylowania” przed innymi “co to ja nie potrafię”, “żaden modek mi nie podskoczy” itp.

Nie znasz mnie a oceniasz.

Moja hierarchia wartości jest dziwna, zawsze bardziej dbam o innych niż o siebie. I nie robie tego po to, aby mieć z tego jakieś korzyści

Ty swoją oceną… z resztą nieważne :frowning:

Wesołych Świąt Fiesta, i szczęśliwego Nowego Roku :frowning:

Daruj sobie - nie jest Twoją sprawą, czy Duch dostał wyjaśnienie

Nie masz podstaw, by domniemywać kłamstwo :twisted: .

Zostały skasowane trzy posty Twój, mój i jeszcze

jeden - prowadziły chyba bowiem do zupełnie

niepotrzebnej utarczki słownej.

Ty zas wtrąciłeś się do tego -więc przy okazji

poleciał i Twój. Jak czytałeś - powinieneś się

domyślić.

W przyszłości zapytaj jnajpierw na PW.

Masz krótką pamięć Kerimusie! :evil:

SB - służy do wszelkich rozmów prywatnych; można gadać o pierdołach, ale też i o sprawach zasadniczych!

Mówisz o “niestosowności prowadzenia takich prywatnych dywagacji” na SB - czyli w tzw. szerszym spectrum, a sam zapominasz o tym, jak onegdaj “odbijałeś piłeczkę z Asteriskiem” właśnie na SB - i o mały włos nie zakończyło się to banem dla Ciebie! :evil:

A zaletą jest to, że można nagadać ile wlezie - niedługo

śladu nie będzie, ćhyba, że sekretariat nie zawali sprawy

No tak - przyganiał kocioł garnkowi