Problem z dvd+rw verbatimu lub z nero6

witam, przedwczoraj gdy chciałem dograć jedno zdjęcie na płyte DVD+RW, która już jest troche zapełniona, to po dorzuceniu tego zdjęcia gdy ponownie chciałem otworzyc płyte - zupełnie nic niema, tzn są dwa foldery w ktorych wszystko mialem ale ponoć są puste, choć przy włożeniu płyty długo ją czyta jakby te foldery nadal były. tak samo jest jak biore na właściwości płyty gdy jestem w nero - pisze że na płycie są te informacje nadal… jeśli coś sie da z tym zrobić to bardzo prosze o jakąkolwiek pomoc. teraz jestem u kuzyna i dogrywałem te zdjęcie na jego komputerze, czy przyczyną jest jego nero?

Dograłeś pliki na innej nagrywarce, jeżeli używasz płyty wielosesyjnej powinieneś ją dogrywać tylko na tej nagrywarce i tym samym programem, a nawet wersją (w tym wypadku Nero).

Mam dwie nagrywarki tej samej firmy i przy nagrywaniu w trybie wielosesyjnym to co nagra 1. nagrywarka druga nie widzi i tak na odwrót. Mimo, że nagrywane tym samym Nero 7.

ok dziękuje bardzo, a gdy wróce już do siebie i włoże płyte do swojej nagrywarki to będą moje pliki widoczne ponownie? czy już wszystko przepadło? pytam sie ponieważ chciałbym sie upewnić czy zobacze moje dawne pliki jak już wróce

Jeśli nagrałeś:

tą samą nagrywarką obie sesje, to możliwe że druga nagrywarka ich nie zobaczy, ale ta na której zostały nagrane zobaczy.

dziś wróciłem… danych kóre nagrywałem kiedyś moją nagrywarką, niema :frowning: jednak nadal wczytuje płyte jakby one były… biore na własciwości to tylko jest zajęte 1,33mb, i wiem ze jest to zdjęcie ktore dogrywałem u kuzyna. niedobrze bo najbardziej mi szkoda klipów ktorych teraz niemoge zabardzo znalezc, a jak już są to niestety VDownloader nagle przestał działać :frowning: mam teraz jakiś kiepski program który jedynie konwertuje na AVI odrazu przy pobieraniu, ale z rozdzielczaścią to już nic niezrobi :frowning: