Problem z dvd+rw verbatimu lub z nero6

(system) #1

witam, przedwczoraj gdy chciałem dograć jedno zdjęcie na płyte DVD+RW, która już jest troche zapełniona, to po dorzuceniu tego zdjęcia gdy ponownie chciałem otworzyc płyte - zupełnie nic niema, tzn są dwa foldery w ktorych wszystko mialem ale ponoć są puste, choć przy włożeniu płyty długo ją czyta jakby te foldery nadal były. tak samo jest jak biore na właściwości płyty gdy jestem w nero - pisze że na płycie są te informacje nadal... jeśli coś sie da z tym zrobić to bardzo prosze o jakąkolwiek pomoc. teraz jestem u kuzyna i dogrywałem te zdjęcie na jego komputerze, czy przyczyną jest jego nero?

(Anonymous Dreams) #2

Dograłeś pliki na innej nagrywarce, jeżeli używasz płyty wielosesyjnej powinieneś ją dogrywać tylko na tej nagrywarce i tym samym programem, a nawet wersją (w tym wypadku Nero).

Mam dwie nagrywarki tej samej firmy i przy nagrywaniu w trybie wielosesyjnym to co nagra 1. nagrywarka druga nie widzi i tak na odwrót. Mimo, że nagrywane tym samym Nero 7.

(system) #3

ok dziękuje bardzo, a gdy wróce już do siebie i włoże płyte do swojej nagrywarki to będą moje pliki widoczne ponownie? czy już wszystko przepadło? pytam sie ponieważ chciałbym sie upewnić czy zobacze moje dawne pliki jak już wróce

(matiit) #4

Jeśli nagrałeś:

tą samą nagrywarką obie sesje, to możliwe że druga nagrywarka ich nie zobaczy, ale ta na której zostały nagrane zobaczy.

(system) #5

dziś wróciłem… danych kóre nagrywałem kiedyś moją nagrywarką, niema :frowning: jednak nadal wczytuje płyte jakby one były… biore na własciwości to tylko jest zajęte 1,33mb, i wiem ze jest to zdjęcie ktore dogrywałem u kuzyna. niedobrze bo najbardziej mi szkoda klipów ktorych teraz niemoge zabardzo znalezc, a jak już są to niestety VDownloader nagle przestał działać :frowning: mam teraz jakiś kiepski program który jedynie konwertuje na AVI odrazu przy pobieraniu, ale z rozdzielczaścią to już nic niezrobi :frowning: