Problem z dvd

Dvd mi automatycznie płyt nie odczytuje. Chciałbym żeby odczytywał automatycznie. Z góry dzięki za pomoc

Złączono Posta : 08.02.2007 (Czw) 13:12

Moze dodam ze to nagrywarka LG i musze odpalac ręcznie płyty. Troche mnie to denerwuje chciałbym żeby automatycznie sie odczytywały. Mam tą nagrywarke z pół roku. Pomożecie?

Wejdź w “Właściwości” DVD (przyciśnij prawym przyciskiem myszy na ikonce od dvd) na stępnie “Autodtwarzanie” i sprawdź czy nie masz włączonej opcji “Nie podejmuj żadnej akcji”!

PS. Napisz czy działa!

Pozdro!

Niestety nie działa. Co zrobić?

Złączono Posta : 08.02.2007 (Czw) 14:57

Dziwna sprawa powinno odpalać automatycznie a niestety nie odpala. Ręcznie tylko odpala.

Możesz sobie wybrać akcję do odpowiedniego pliku. Np plik video > zaznaczasz wybierz akcję do wykonania > zaznaczasz np. Twój program do DVD i ok.

Start -> uruchom > wpisać gpedit.msc i ok > w otworzonym oknie rozwinąć konfiguracja komputera > szablony administracyjne > system w oknie po prawej stronie znajdujemy wyłącz funkcję autoodtwarzanie prawym przyciskiem myszy -> właściwości ->zaznaczamy wyłączone

Zrobiłem wszystko tak jak jest napisane i nadal nie czyta mi automatycznie płyt.

Złączono Posta : 08.02.2007 (Czw) 17:07

Poradzicie coś?

Złączono Posta : 08.02.2007 (Czw) 21:21

Czym może to być spowodowane? Poradzicie coś czy będę musiał do serwisu oddawać?