Problem z DVD

Witam, mam problem, sprawa życia i śmierci, miałem na dysku zdjęcia ok 600. Robiłem format dysku ale nie przegrywałem ich na płytę bo już to wcześniej zrobiłem. Jest to płyta DVD + R MEDIA STORE. Zdjęcia nagrywałem w dwóch partach. Za pierwszym razem ustawiłem opcję multisesion disk i później dograłem drugi part. Płyta otwierała się na początku bezproblemowo. Jednak kiedy dzisiaj chciałem ją otworzyć załamałem się. Po włożeniu płyty do dvd komputer myśli a próby wykonania jakiejkolwiek czynności na nim kończą się zawieszeniem i restartem. Próbowałem różnych cudów do odzyskiwania danych z krążków cd i dvd ale wszystko na nic bo po włożeniu płyty komputer się zawiesza.W odtwarzaczu DVD też nic się nie dzieje bo po włożeniu płyty cały czas widnieje napis LOAD i tyle. Reszta płyt otwiera się normalnie. Z dysku mogę odzyskać wszystko oprócz zdjęć bo już inne pliki się na nie nałożyły. Jaka jest szansa na odzyskanie tych danych i czy w ogóle jest ? Jak tak to jak to zrobić ? To naprawdę bardzo ważne.

Z góry dziękuję za odpowiedzi,

jumas

Sprawdź jeszcze czy w innym komputerze też płyta będzie powodowała zawieszenie komputera.

Problem w tym, że na innym kopie jest to samo :frowning: :frowning:

jumas ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif