Problem z DVD

Czy mozna podzielic plyte dvd na kilka plyt cdr

i czy wypalarka cdrw otwozy mi ta plyte

nie ma takiej mozliwosci

2 odpowiedzi - nie i nie

nie bo mam oryginala gta sa i chcialem sobie zrobic kopie bezpieczenstwa na plytach cdr bo moje dvd troche szwankuje

Nie martw się. Dbaj o płytkę, to kopia nie będzie potrzebna!

ale chodzi mi oto czy mozna ja podzielic na czesci i wrzucic na kilka plyt cdr

Już ci odpowiedziano że nie, wiec w czym problem??

Oczywiście, że jest taka możliwość, tyle że kopia nie pozwalałaby na uruchamianie programu (w tym wypadku GTA). Po prostu zawierałaby kopię tej płyty DVD, ale bez jej zabezpieczeń.

Wystarczy skopiować zawartość płyty DVD na dysk, skompresować to do 700 megowych paczek i nagranie tego na płycie.

Niestety w GTA ci sie nie uda poniewaz plyta jest zabezpieczona ale oczywiscie istnieje taka moziliwosc jak napisal Pawek

Chlopaki co wy mu mowicie ze ma se podzielic winrarem przeciez to jest do d*** programem Alcohol 52 % mozna odczytac plyte i podziecic na czesci.

cioty :slight_smile:

IRWIN zważaj na słowa, to nie jest podwórko :evil:

Tak jak napisał Pawek jest taka możliwość w WinRAR, rownież w programie Alcohol 120% jest taka opcja, jednak nie będzie wtedy możliwa gra, w tym przypadku GTA.

no jak nie ja to wczoraj robilem programem Alcohol 52 % podzielilem se to na czesci po 700 mb i w dodatku ominol mi zabezpieczenia i otworzylem w wirtualnej partycji.

W ramach dalszej części tego żartu masz pamiątkę pod avatarem :evil: :evil: :evil:

No to dziwne bo mi w orginalnej wresji alchocol nie omija :x wiec cos nie tak u ciebie

Ja mam orginala Alcohol 52 % + Alcoholer i pelny update i mi bez problemu ominol zabezpieczenie :slight_smile: