Problem z dwoma windowsami

Parę dni temu zainstalowałem dodadkowy windows(obecnie mam Viste Home Basic i XP Profassional). Moim głównym celem było uzyskanie większej wydajności w grach(a dokładnie Counter-Strike’u).Mam kilka pytań dotychących tej zmiany:

1)Czy komputer obciążony 2 windowsami będzie spowolniony?

2)Czy program antywirusowy "C.O.M.O.D.O: może blokować CS-a?-po uruchomieniu gra zawieszsza się ,grę mam na 2 windowsach jednocześnie(na Viście dziala a na XP nie)

Odinstalowałem grę na Viście i zainstalowałem na XP oraz wyłączyłem COMODA po tej czynności wyskakuje bąd przy uploadowaniu się gry.

Bardzo proszę o pomoc.

PS. Wesołych świąt :slight_smile:

_______________________________________________________________________________________________________________________

Windows Vista/XP,2 GB RAM,Intel Pentium4(3,2GHz),GeForce 7300GT(256MB)

  1. Jeśli nie działają naraz to nie.

  2. Pokaż ten błąd, jaki jest komunikat? To już jest raczej materiał na osobny temat w dziale “Gry”

COMODO to głównie firewall, skonfiguruj go :stuck_out_tongue: A najlepiej zrezygnuj na rzecz innego programu, firewall+antywirus? Sprawdź Norton Internet Security 2009 na 90 dni.

Fatal Error: Falied to load platform modules

na systemie na którym nie działa CS:

alt+ctrl+del

zakończ proces steam.exe

upewnij się ze steam jest wyłączony

wejdź w start>uruchom>regedit

przejdź do HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve\Steam

znajdź plik rejestru language klikasz 2 razym LPM i wpisujesz english w dane wartości

ewentualnie odinstaluj steam’a i zainstaluj z tej stronki: http://store.steampowered.com/