Problem z dyskiem twardym


(Rastkooo) #1

Witam

Niedawno kupiłem laptopa i uważam że znacznie zwolnił, chodzi strasznie mułowato a włącza się około 10 minut. Ciągle świeci się lampka od pracującego dysku twardego i zrobiłem test w programie testującym dysk i otrzymałem taki wynik. Oceńcie to swoim fachowym okiem.

dysktwardy.th.jpg


(Agatonster) #2

rastkooo ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Dj Wiewior) #3

A może masz zarażony komputer myślałeś nad tym? Kiedy ostatnio skanowałeś gruntownie komputer?(i jakim programem)


(kamilek030190xd) #4

Przywróć kompa do wcześniejszego stanu(przywracanie systemu),zrób defragmentacje dysku,polecam http://www.dobreprogramy.pl/Auslogics-D … 13271.html ,wyłącz z usług windows defender bo to on ci mieli dyskiem zapewne. Zrób skan systemu darmowym skanerem on-line http://www.eset.pl/Pobierz/Dodatkowe_na … ne_Scanner ,później reset i napisz czy coś się zmieniło,pozdrawiam


(Henio Mazurek) #5

HD Tune nie używam, więc wykres niewiele mi mówi. Widziałem jednak wynik testu dla zdrowych dysków i Twój jest niepokojący. Pokaż co siedzi w SMART (z HDTUNE). Zrób też test dysku z programu Victoria for Windows (uruchom jako administrator).