Problem z Dyskiem zewnętrnym

(Dominikzajda1996) #1

Witam

Z góry przepraszam jeżeli pomyliłem sie z miejscem wątka

No to więc mam probelm z dyskiem zewnętrznym:

Podłączyłem go do kompuera śmigał jak ta lala a potem wyywaliło mi korki no i właczylem znowu komputer i podłaczyłem dysk do komputera ale tym razem jak go podłaczyłem to komputer chciał go formatować. Spróbowałem na laptopie i znowu to samo poszperałem na internecie no i wyczytałem że zanim założę jakikolewiek gdzie kolwiek wątek to lepeij zebym wżucił screena z programu crystal disc info więc wrzucam

http://img545.imageshack.us/img545/2930/beztytuuiuk.png

Proszzę powiecie mi co mam zrobić zeby go właczyć normalnie a nie fomatować bo mam na nnim ważnie dla mnie pliki więc prozsze pomuszcie

(falcon89) #2

Sprawdź dysk za pomocą HD Tune (podaj informacje z zakładki Health).

(Przemek18) #3

Z tego co widzę dysk padnie wkrótce,więc skopiuj z niego wszystkie dane, jeżeli masz go na gwarancji reklamuj ten dysk

(Dominikzajda1996) #4

No własnie jest problem jeden ze ja go uruchomić nie moge wogóle wyskakuje mi czy che sformatować dysk i nic więcej

A robiłem tym progamem scana i nic w zakładce mi sie nie pojawiło ;/

Może jeszcze jakieś propozycje?

(falcon89) #5

Uruchom wiersz poleceń (jako Administrator), wpisz chkdsk f: /f (gdzie f: to litera pod jaka jest dysk).

(Dominikzajda1996) #6

Ciągle wyskakuje mi nie prawidłowy dysk lub ścieżka ,plik

(Agatonster) #7

psajdakd ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.