Problem z dyskiem

(Majster44c) #1

Witam.

Mam pewien problem z dyskiem twardym(WD 80GB) dysk dosc dawno zostal podzielony na partycje ale problem wystapil niedawno. Na partycji C jest sam system(XP professional) i troche wolnego miejca ok 4gb a na partycji D jest cala reszta czyli wszystkie programy muzyka filmy itd. ok 60 gb problem polaga na tym ze jesli chce cos skopiowac lub usunac z D wyskakuje komunikat: NIE MOZNA USUNĄĆ NOWY FOLDER: ODMOWA DOSTĘPU. SPRAWDZ CZY DYSK NIE JEST ZAPELNIONY LUB CHCRONIONY PRZED ZAPSIEM ORAZ CZY PLIK NIE JEST AKTUALNIE UZYWANY. i tak dzieje sie z kazdym plikiem czy folderem. Skanowalem kompa roznymi programami ale jest czysto zadnych wirusow itp.

Jesli ktos pomoglby mi rozwiazac ten problem bylbym wdzieczny :slight_smile:

(D@widoS) #2

hmmm...masz konto administratora??

przykładowo jeśli masz uruchomionego antywirusa to nie możesz w tym czasie usunąć jego plików.

(Fufulus) #3

We właściwościach folderu musisz zmienić mu uprawnienia na Twoje czyli przejąć folder na własność

(Majster44c) #4

Tak mam konto administartora nigdy nie zmienialem ustawien folderow i udostepnienia.///

(sdar) #5

Master2222 - Witaj na forum :slight_smile:

Postaraj się od samego początku dostosować do regulaminu i zasad panujących na forum.

Jedną z takich zasad jest używanie polskiej pisowni (włączając w to znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd).

Zastosuj się proszę do tych wymogów.