Problem z dyskiem

(Jablek 88) #1

Ludziska z byle powodu zepsuła mi sie dysk Twardy.Mam dwa dyski jeden z windowsem drugi zepsuty z :cry: :cry: :frowning: :frowning: grami :frowning: :frowning: :cry: :cry:

(system) #2

Jak to z byle powodu :?: Powód zawsze jest.. może sprecyzuj swój problem :smiley:

(system) #3

Dyski mają to do siebie, że lubią się psuć w najmniej oczekiwanym momencie... Jeśli jesteś pewien, że jest uszkodzony (i jeszcze na gwarancji), to oddaj go do serwisu.

(lazikar) #4

Niestety to się zdarza. Oddaj do serwisu jak radzi kolega. :smiley:

(system) #5

Mnie również to urządzenie nigdy nie odmówiło współpracy (swoich dysków w życiu miałem... z 6), ale wiem, że dysk twardy to w sumie chyba najbardziej delikatny element komputera i nawet lekkie szturchnięcie (choć to i tak mało prawdopodobne) w jednostkę centralną podczas pracy komputera może zakończyć się jego poważną awarią...

(Jablek 88) #6

Ale ja nic nie zrobiłem !!

(lazikar) #7

(Madafaker) #8

Komputer nie widzi fizycznie drugiego twardego dysku...czy tylko drugiej partycji ??

Ponadto wyżej wymienione objawy nie muszą świadczyć od razu o jego mechanicznej awarii...

(fiesta) #9

Jeżeli jest to uszkodzenie elektroniki poradzi sobie z tym prawie każdy service. Natomiast jeśli jest to uszkodzenie machaniczne to tylko wyłącznie specjalistyczne labolatoria są w stanie odzyskać utracone dane niestety za słone pieniądze. Jeżeli na dysku były same gry to skórka nie opłaca się za wyprawkę