Problem z dyskiem

Mojej koleżance nie chodzi komputer. Po każdym urochumieniu komputra następuje ciagłe restartowanie. Mam jej dysku w chacie teraz, ale nie wiem jak go mam sprawdzic. Może coś jest z systemem, ale nie wiem jak sprawdzic windowsa.Moge stwierdzic jedynie, że dysk działa.

Sądze tak, ponieważ już miała tak raz, że winą był dysk, ale w tedy był format a teraz chce tego uniknąć.

Popraw tytuł na bardziej konkretny (skąd przekonanie, że restarty spowodowane są problemem z dyskiem :? ).

Popraw też treść posta usuwając błędy,

W przeciwnym wypadki temat poleci do kosza.

W jakim momencie nastepuje ten restart?

po 10-15 sec jak sięwłączy komputer. Wiem, że jest to wina systemu, ponieważ, sprawdzałem ten dysk na swoim komputerze i robi to samo. Kiedyś było podobnie, ale format w tedy był. Teraz chce jakoś naprawic:]

ALe podczas logowania użytkownika, ładowania windows’a, czy już po załadwoani, zalogowaniu itp.?

Po wlaczeniu komputera następuje wyłączenie po około 12 sekund. Nic sie nie loguje, ani ładuje.

Ustaw mu zworkę na dysku na Slave i podepnij do swojego kompa jako Slave i zobacz co się dzieje - jak to samo dysk uszkodzony.

własnie tak zrobiłem i wszystko działa. To jest wina systemu, ale nie wiem co dokładnie.

Naprawa systemu lub świeży system.

A najlepiej zrób tak - zgraj dane,zdejmij z niego wszystkie partycje,załóż i sformatuj.

Wskazane przetestować go narzędziami producenta dysku.