Problem z dyskiem


(Kubus 15) #1

To znowu ja... trudno sie do tego przyznac ale mało co wiem o komputerach.... i mam pytanie: Otóż chce zrobic defragmentacje dysku "C" ale nie wiem jakie to bedzie miało skutki.... co sie stanie... czy komputer usunie wszystko z dysko "C" i nic tam nie bedzie czy co ona zrobi...?? Prosze o odpowieć. Z góry dziekuje.


(agaopo) #2

(lazikar) #3

Nie usunie a poukłada pliki. To naprawde konieczne. Zrób nie ma się czego obawiać.


(Mater93) #4

wytłumacze ci to tak:

na dysku są kwadraciki i one mają co pare miejsc szpare i komp chodzi wolniej jak nie defragmentujesz bo musi te szparki przeskoczyća defrgmentacja osuwa te szparki i komp pracuje szybciej nic sie przez to nie dzieje złego ale zazwyczj zatrzymuje się na 10% ja mam Diskeeper Lite ściagnij sobie działo dużo szybciej.

Złączono Posta : 23.11.2006 (Czw) 20:45

wytłumacze ci to tak:

na dysku są kwadraciki i one mają co pare miejsc szpare i komp chodzi wolniej jak nie defragmentujesz bo musi te szparki przeskoczyć a defrgmentacja osuwa te szparki i komp pracuje szybciej nic sie przez to nie dzieje złego ale zazwyczj zatrzymuje się na 10% ja mam Diskeeper Lite ściagnij sobie działo dużo szybciej.

Złączono Posta : 23.11.2006 (Czw) 20:45

wytłumacze ci to tak:

na dysku są kwadraciki i one mają co pare miejsc szpare i komp chodzi wolniej jak nie defragmentujesz bo musi te szparki przeskoczyć a defrgmentacja usuwa te szparki i komp pracuje szybciej nic sie przez to nie dzieje złego ale zazwyczj zatrzymuje się na 10% ja mam Diskeeper Lite ściagnij sobie działo dużo szybciej.