Problem z działaniem Adobe Flash Player

Dobry wieczór wszystkim, proszę was o pomoc w sprawie problemu z instalacją AFP. Pozwolę sobie opisać mój problem, a mianowicie, dzisiaj około 1 rano wtyczka adoba przestała działać więc długo nie czekając ściągnąłem plik instalacyjny Flasha ze strony dobreprogramy, po instalacji okazało się, że na kompa dostał się jakiś syf, który wywaliłem za pomocą Malwarebytes Anti-Malware i adwCleaner’a, problem pojawił się dopiero teraz, podczas instalacji najnowszej odsłony flasha napotkałem na problem, po pierwsze próba ściągnięcia oprogramowania ze strony adoba trwa strasznie długo, dlatego pokusiłem się o ściągnięcie już gotowej instalacji na dysk, proste prawda? Otóż nie do końca, po zainstalowaniu Flasha, wydawać by się mogło, że wszystko działa jak należy i tak jest, filmy na youtube działają, wideo na stronie tvn24 także działa, problem pojawia się gdy zaczynam korzystać z chociażby z playerów na innych stronach dla przykładu podam player na stronce z anime “wbijam.pl czy anime-shinden.info” który wita mnie informacją, żebym zainstalował nowszą wersję playera. Dziwnym podczas instalacji wydaję się być fakt, że instalka waży około 17 MB a po zainstalowaniu w “Programy i i funkcje”(Windows 7) widnieje tylko pod nazwą: Adobe Flash Player 16 NPAPI i waży tylko i wyłącznie 6MB (wydaje mi się że to za mało skoro instalka ma koło 17MB). Flasha odinstalowywałem za pomocą pliku “Uninstaller” próbowałem usunąć poprzez “odinstaluj” z programy i funkcje i jak dotąd nic nie pomogło… Problem występuje na IE, IRON i FireFoxie. Dlatego proszę was o pomoc w znalezieniu przyczyny tak dziwnego zachowania się Adoba. Z góry dziękuję! Pozdrawiam.

Nie wiem, co zainstalowałeś, ale do IE potrzebny jest ActiveX, a do Firefox Plugin

Flash Player Uninstaller

Flash Player 16.0.0.235 ActiveX

Flash Player 16.0.0.235 Plugin

Sprobuj uzyc Chrome, Chromium albo Opery - one obsluguja wtyczke Flash przez nowszy i lepszy interfejs PPAPI.

Atis, tak wiem, z tym pluginem jeszcze sprawdzę ale co do activx to zainstalowałem najnowszą wersję bodajże 16 i mam to samo co na innych przeglądarkach, nie mniej tak jak wspomniał Konradzinski, mógłbym użyć chociażby chroma(na laptopie mam a i tak nie działa) z tym, że ja potrzebuję firefoxa ponieważ do FF dostępny jest dodatek w postaci downloadhelpera, dzięki któremu mogę zapisywać filmy które mnie interesują(nie chodzi o pobieranie z youtube a właśnie vildfile i vk) na dysk. Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli!:slight_smile:

Nowy log obowiązkowy - Farbar Recovery Scan Tool