Problem z działaniem FIFY 2003

Witam!

Zainstalowałem FIFĘ 2003 i jak włączam na chwilę pojawia się czarny ekran i klepsydra, a potem wychodzi od razu do Windows. Nie wiem czemu tak się dzieje, wcześniej nie miałem z tą grą takich problemów (ten sam komp). Mam Windowsa XP Professional. Proszę o pomoc.

Dzięki z góry i pozdrawiam.

Gra i Windows orginalny ?

No właśnie pytanie odemnie raczej o Winde… pozatym wgraj najnowszy zbiór sterowników i etc…

Tak wszystko oryginalne… Problem w tym, że grałem w tą grę (na tym samym sprzęcie - no zmieniałem zasilacz, ale przecież to nie ma znaczenia :wink: ) nie wiem… może z rok temu… w każdym razie dawno i wszystko działało a nic w kompie nie zmieniałem :confused:

A masz wgranego nowego SP3 ?

Wgrałeś sterowniki do karty graficznej?

Nie mam ani SP3 (bo nie chcę :wink: ), ani najnowszych sterowników do karty graficznej (szczerze - są bardzo stare… ;P). Tylko nie rozumiem po co nowe sterowniki, jeżeli dawniej ta gra działała na tych starych :stuck_out_tongue_winking_eye: ?

Odinstaluj grę, zobacz w c:\program files oraz c:\document and settings\nazwa użytkownika\dane aplikacji, czy nie ma pozostałości po grze, jeżeli są to je wyrzuć.Założyłem tutaj, że system Masz na C. Dodatkowo document and settings mogą być ukryte, więc mój komputer i z menu narzędzia->opcje folderów->widok i zaznacz pokazywanie ukrytych plików i folderów. Przeczyść system CCleanerem. Teraz zainstaluj grę i zobacz czy chodzi.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

ZAINSTALUJ NOWE STEROWINIKI !!