Problem z działaniem filmów używających Flash Playera

(Krzychu2k7) #1

Witam.

Oglądam ostatnio na Megavideo piątą serię dr. House'a (raczej legalnie hehe). Jestem dość świeżo po formacie. Niestety w trochę starszych odcinkach, na Firefoxie 3.5 po kilkunastu minutach wywalało mi przeglądarkę z błędem i z możliwością wysłania raportu do Mozilli. Filmy więc oglądałem na IE8, i byłem zadowolony do niedawna, kiedy to zamiast filmu widziałem czarny obraz. Interfejs działał, film nie. Nie mnie jedynemu. A na FF to samo co wcześniej...a chyba nawet teraz wyrzuca po niecałej minucie. Ba, i to bez raportu, po prostu jakbym nacisnął krzyżyk. To samo na Operze (!). Chrome jako jedyny zachował resztki zdrowego rozsądku i wyświetlił po prostu u góry strony komunikat "Nast. dodatek przestał działać: Shockwave Flash." To wszystko się zaczęło na kilku nowszych odcinkach.

Numerowane są od dołu. Na oko do 12 na bank było OK na IE8, a pierwszego nie podpisanego S5 już nie widać na IE8, a na pozostałych nie działa Flash. Tak więc zainstalował i Sockwave, i Flasha (to jest jakaś różnica? :stuck_out_tongue_winking_eye:). Już wcześniej tego drugiego instalowałem, ale pomyślałem, że jest nowa wersja. Instalacja szybko poszła, to i nie pomogło. Gdzie jest więc problem, i czemu dotyka właściwie tylko mnie? (znajomemu raczej działa, jeszcze zapytam)

Podrawiam.

(Alfa1978) #2

a ja się przyłączam do tego temaciku,iż mam to samo co ty , z dokładnie Flash Player-em /wtyczką/ do mozzila- firefox 3.5 najnowszej :frowning: otóż... też kiedy chcę obejrzeć on- line filmy na dostępnych w necie stronkach itp ,to przy instalacji tej wtyczki Flash Player, wyskakuje mi dziwny komunikat taki dokładnie ..

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 4620c.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 33702.html

a z starszymi wersjami mozzili ,nie było takich problemów! Co jest? Co radzicie? Czy macie też taki problem z najnowszym Firefox-em i wtyczką flash player przy instalowaniu?

(kalamita) #3

Najpierw odinstaluj wszystkie flashowe wtyczki z Firefoxa, następnie w samym systemie operacyjnym odinstaluj Flash Playera, wyczyść rejestr systemowy z pozostałych po flashu wpisów i spróbuj zainstalować wtyczki flasha ponownie.

Pozdrawiam :slight_smile:

(Alfa1978) #4

robiłem tak jak poradnik podałeś-aś :slight_smile:

Ps. a czemu niby nagle trzeba to czynić coś napisał,jak w poprzednich Firefox-ach tzn . do puki aktualizacji nie przeprowadziłem do najnowszej wersji to bez niczego można było różne wtyczki instalować bez żadnych czyszczeń,odinstalowania extra itp :frowning:

(Frog) #5

Zwierzaczek , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Alfa1978) #6

a pro po ,nie mam typowo ani jednej wtyczki flash-owej raczej zainstalowanej bo się nie da:(

Po 2 gie jak mam z systemu odinstalować systemowego tą wtyczkę flash-a jak jej nie ma bo się zainstalować nie da :slight_smile:

Edit; OK ! Dałem sobie radę już Wreszcie zainstalować tą wtyczkę Flash Player-a do Mozilli Firefox najnowszej,w następujący sposób:)

Wszedłem następująco "ręcznie" ..

Dysk "C" - folder - WINDOWS > Odszukałem folder w nim system32 wszedłem do niego,odszukałem folder Macromed >Flash -usunąłem wszystko z tego folderu,potem wyczyściłem rejestr za pomocą tego .. http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1125 .

i po tym bez niczego mogłem ponownie zainstalować na 100% tą wtyczkę Flash-a :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam!