Problem z działaniem przeglądarek internetowych

Witam

Mam taki problem ze wszyskimi przeglądarkami internetowymi, a własciwie mam ten problem od wczoraj że albo strony internetowe mi się nie otwierają

albo sie wczytują bez końca. Nie wiem co to może być, skanowałem KIS’em kompa i nic mi nie wykryło. Na początku problem wyglądał tak że Mozilla zaczeła sie wieszać i reinstall nic nie dał, a później zainstalowałem Operę i zauważyłem te problemy z otwieraniem stron.

Mam równiez problemy z karta sieciową bezprzewodową, gdyz czasem po uruchomieniu systemu pobiera adres sieciowy i pobiera, pobiera… i tylko wyłaczenie karty sieciowej i ponowne włączenie daje rezultat. System reinstalowałem i nie dało to zbytnich rezultatów.

Mam na laptopa jeszcze 1 rok gwarancji ale nie wiem czy odsyłać go do serwisu bo tam im może akurat w tym momencie wszystko chodzic i oddadzą mi go mówiąc że wszystko OK. Lapek jest połączony bezprzewodowo do routera który jest podłaczony do jeszcze jednoego kompa ale na tamtym kompie wszystko jest ok. :frowning:

Powiedzcie co zrobić może jakieś dać logi czy co nie wiem…

Pozdrawiam.

Mnie to wygląda na problem z kartą WiFi. Załatw sobie kartę WiFi na USB i zobacz czy na niej będzie OK.

Spróbuj może reinstalacji/instalacji nowszych(jeśli są) sterowników(?)

stery itd sprawdzałem, nie ma nowszych…

Podłącz laptop do rutera przewodowo. Zobacz czy działa.