Problem z dzwiękami Windows7 Błagam o pomoc.!

Witam, a więc Chodzi mi o mój dźwięk, a więc chodzi mi o to iż :

Mimo jeśli oglądam jakiś film na jakiej stronie to dzwięk jest bardzo cicho Oto Screen :

  1. http://www13.speedyshare.com/233Ja/down … tytulu.png

  2. http://speedy.sh/233Ja/Bez-tytulu.png

Jeśli rozmawiam , na skype to to zielone podchodzi całkiem do góry i jest okej, ale jeśli film to masakra. : x. W głośnikach mam ustawione wszystko na full, oraz słuchawki na full. Jeśli tak samo słucham na yt muzyki i mam na full to jest głośno . Tylko z tymi filmami np na jakiś stronach .

Teraz 2 problem . Jeśli rozmawiam np na skype, i gram w jakaś grę , to osoba z, która rozmawiam słyszy po prostu moje dzwięki Oo .

Jak wyłączyć tą opcję, jaśniej , jeśli ja coś słucham to on to słyszy mimo, że mam słuchawki Pomocy pozdrawiam !. ; - )

Przejrzyj ustawienia brak-dzwieku-przegladrace-t498310.html#p3134857

Poza tym

Start - w okno wyszukiwania wpisz Dźwięk i uruchom

W oknie, które zostanie otwarte przejdź na kartę Komunikacja - przejrzyj ustawienia, które się tam znajdują.

Zobacz: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic892151.html

Może pomoże po prostu aktualizacja sterowników do karty dźwiękowej? Tutaj opisałem jak szukać sterowników brak-plikow-podczas-instalacji-t491490.html?hilit=Name#p3097602, albo naciśnij logo Windows (flaga) + R >>> w okno Uruchamianie wpisz devmgmt.msc i kliknij OK >>> w oknie Menedżera urządzeń, które zostanie otwarte kliknij prawym przyciskiem myszy na urządzenie audio (wcześniej rozwiń gałąź Kontrolery dźwięku wideo i gier) i wybierz Aktualizuj. Możesz wybrać opcję aktualizacji sterowników z internetu. Albo poszukaj sterowników w Windows Update: pytanie-dotyczace-aktualizacji-systemie-windows-t483969.html#p3049515 nie-umiem-zainstalowac-internet-explorera-pod-windows-t476064.html#p3003364

Czy wcześniej też tak było? Jeżeli nie, to może system sam zaktualizował sterownik do dźwięku (jeżeli windows update jest włączone). Spróbuj wtedy w Menedżerze urządzeń wybrać opcję Aktualizuj i opcję ręcznego wskazania sterownika, który dobrze działał. Albo przed instalacją sterownika do dźwięku usuń poprzednią wersję jak-calkowicie-odinstalowac-sterownik-karty-graficznej-t492749.html?hilit=sweeper#p3102733 usuwanie-sterownikow-karty-graficznej-t477391.html#p3011265 Albo jeżeli wcześniej wszystko było w porządku, to po prostu skorzystaj z przywracania systemu, w tym temacie opisałem jak używać przywracania uszkodzone-recovery-disk-jak-odzyskac-system-t497952.html#p3132861

Pozdrawiam.

  • dźwięki w skype wyłącz mix stereo w ustawieniach dźwięku

co do cichych filmów aktualizacja flash playera ,oraz sterów od dźwięku

jakich kodeków używasz ? - ikonka głośniczka (mixer dźwięku) - sprawdzić mikser czy nie ściszona przeglądarka w trakcie jak oglądasz filmiki

Ale gdzie jest ten stereo mix gdzie go wyłączyć mozesz opisac błagam .

Windows 7 home premium 64 bit moj system .

trzonek123ett ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Start - w okno wyszukiwania wpisz Dźwięk i uruchom

image_id: 4672

W oknie, które zostanie otwarte przejdź na kartę Nagrywanie - prawy przycisk myszy na puste miejsce i zaznacz opcje:

“Pokaż wyłączone urządzenia”

“Pokaż odłączone urządzenia”

Kliknij prawym przyciskiem myszy na Twój mikrofon - wybierz opcję “Włącz” i “Ustaw jako domyślne” (jeżeli tych opcji nie będzie to oznaczać będzie, że mikrofon jest włączony i jest domyślny).

Kliknij prawym przyciskiem myszy na Miks stereo i wybierz Wyłącz.

image_id: 4673

brak-dzwiekow-skype-t493711.html#p3109008