Problem z dzwiekiem/ error code:88780078

(Oggy) #1

mam problem z dzwiekiem w PC. nigdy takiego problemu nie mialem totez sie dziwie. wczoraj nie dzialal mi dziwek w filmach i winampie- zreszta nie dzialal i w WMP.

pojawia sie blad:

Bad direct sound driver. Please install proper drivers or select another device in config. Error Code: 88780078

oczywiscie zanim napisalem to usunalem ten blad… zainstalowalem kodeki ACE MCP… i niby bylo ok… ale mimo ze po restarcie- wielokrotnym- bylo ok… eraz mam znow ten sam blad. nie wiem co sie dzieje…pierwszy raz widze cos takiego, zeby mimo naprawy blad samoczynnie powrocil. Log z hijacka jest czysty. pomozcie. zycie bez muzyki jest puste:(

(Marcus35) #2

Na początek proszę podaj jaką masz kartę muzyczną. BTW tak dobrze znasz HJT że sam oceniasz logi ? :o

(Oggy) #3

juz sobie poradzilem:) czy znam HJ? to pojecie wzgledne… ale jak sie czlowiek naczyta to moze duzo sie dowiedziec:) jak mam problem z diagnoza to wrzucam loga tutaj…

a o co chodzilo… doszedlem(mozliwe ze do blednego) wnosku ze problem tkwil w kodekach dzwiekowych bo te systemowe dzialaja… z racji ze pliki wymczasowe czasem robia mi numery… to je usunalem… widocznie cos glebiej o czym jeszcze nie mam pojecia sie popsulo… ale po usunieciu plikow dziala… jesli sie bedzie dalej psulo to zaczne sie martwic… ale watpie w to:)