Problem z dźwiękiem i dialogami w GTA: SA

Witam!

Mam problem z dźwiękiem w GTA: SA. Często jadąc samochodem nie słychać dźwięków ruchu drogowego, ani odgłosu silnika czy nawet pisku opon, za to radyjko sobie gra bez problemów.

Podobnie jest z dialogami. Nie słychać to co bohaterowie mówią, a napisy do dialogów bardzo szybko sie zmieniają i nie da rady ich w ogóle przeczytać (dopiero w historii rozmów mogę przeczytać o czym rozmawiali). Często ten problem występuje, kiedy CJ rozmawia przez telefon, albo prowadzi dialog w samochodzie.

Da się to jakoś naprawić?

Wklej to do głównego folderu SA: klik.

Jak to ściągniesz to wypakuj oczywiście i ten plik skopiuj.

Dzięki, działa.

W dniu 17.06.2008 , o godzinie 22:46 został dopisany post przez Qlawy

Jednak mimo wszystko dalej występuje ten błąd. Ucina dialogi, niektórych dźwięków nie słychać.

Pewnie wyłaczyłes ogranicznik FPS i to dlatego. Gra chodzi szybciej i po prostu dialogi nie nadążają. Włacz go i sprawdz czy po tym problem nadal wystepuje.

Dalej ucina.

Ja mam ten sam problem. To problem z glośnikami - są za słabe. Nie potrafią odtworzyc takich ilości dźwięków. Zdaża mi się tak zawsze, kiedy pada deszcz, a ja jade samochodem :evil: Głośniki są wbudowane w monitor…

Ja mam głośniki 5.1 Philipsa, więc nie jest to wina sprzętu. Po drugie szybko zmieniające się napisy dialogów (przez co nie da rady w ogole ich przeczytać) przy niektórych wstawkach filmowych nie mogą być spowodowane przez głośniki :confused:

Też mam głośniki Philipsa (monitor Philips).