Problem z dżwiękiem i DirectSound

Heyka mam problem z dżwiękiem gdy włączam jaki kolwiek utwór to wyskakuje mi “Bad DirectSound” / komputer jest po formacie a najgorsze jest to że niemam sterowników a nawet nieiwem jakie / płyta muzyczna jest zintegrowana i nieiwem jakie sterwoniki musze zainstalowac help wogule niema dżwieku a jak wchodze w panelu sterowania w dżwieki i urządzenia audio to wszystko jest wyblakłe i nieda się niczego wybrać ani kliknąc wszystko jest blade plz pomóżcie :frowning:

Model płyty głównej poprosimy - ciężko dobrać sterowniki, jak nie wiadomo do czego :slight_smile:

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używaj polskich znaków, opcja zmień i popraw.JNJN

to proste. Jesli znasz producenta i model firmy wchodzisz na stronkę, szukasz swojej płyty i ściągasz stery :wink:

tylkoże nieznam producenta i zaraz sprawdze płyte główną

a żadnej płytki od kompa niemasz? może od płyty głównej??

niestety nic niemam dlatego odrazu też mówie że niegdy niekupie ja a ni wy niekupujcie komputerów prosto ze sklepów tylko ze znanych firm/niemam płytki niczego karta muzyczna byla chyba realtek ale zintegrowana tak samo jak graficzna oto płyta główna:

Gateway

Mainboard : Intel D102GGC2

Bios : Intel Corp.

Chipset : ATI Radeon Xpress 200

Physical Memory : 1024 MB DDR2-SDRAM

Processor : Intel Pentium D 940

Frequency : 3200 MHz - (current : 3200.19 MHz)

Number of Core : 2

ale niewiem jaka ta karta pomóżcie

  1. a propos sklepów. Masz rację w 50 %. Nie polecam supermarketów. A co do sklepów komputerowych, to każdy szanujący się właściciel dba jak najlepiej o klienta i stara się aby sprzęt był dopsowany i miał wszystko co trzeba. Ale to zależy od sklepu :wink:

  2. Prwdopodobnie karta Realtek High Definition :wink:

najlepiej to wejdz na stronę Intela i sprawdz :wink:

ok sprawdze

Dokładnie, karta to Realtek High Definition.

Sterowniki do płyty są tutaj

http://www.intel.com/design/motherbd/gc2/gc2_drive.htm

Wybierz tylko system operacyjny.