Problem z dzwiekiem i pyt co do RAM

Zakupiłem kompa wszystko picus glancik poskladalem chodzi ale tak? mam problem z dzwiekiem na mobo ASUS P5KC P35+ICH9 oraz z głośnikami Genius 5.1.W biosie dzwiekówka jest windows terz widzi i nie ma problemow wszystko wszedzie ustawione na on w ustawieniach ale dzwieku z nich nie wydobyłem.

I pytanko co do RAM na tej mobo poniewaz jest tam 6 slotow na RAM pomaranczowe czarne i zółte własanie w takiej kolejnosci no to ja wsadziłem moje goodramy pro 900 do jednego z członów do slotow o kolorach czarne i żółte i czy to dobre ustawienie czy jak to ma byc jakos inaczej zeby ram chodzil z inna czestotliwoscia.

Sprawdź czy tryb dual channel działa naprzemianlegle (co drugi slot) czy trzeba wsadzić ramy po kolei

Co do dźwięku, to zainstaluj wszystkie stery od płyty głównej

Są to dwie kosci po 1 gb czyli 2x1gb goodram pro 900. Jak mam to sprawdzić czy kolor slotu zalezy do jego czestotliwosci?

Stery do mobo sa raczej zainstalowane poprawnie lecz jeszcze to sprawdze.

W instrukcji

Lub próbuj każdego położenia i sprawdzaj w Biosie czy masz włączony Dual

Kosci wedlug instrukcji zostaly wlozone zle a slot ostatni wogole nie jest do DDR2 tylko trzy wiec go nie uzywam (zgodnie z instrukcja)

i teraz wsadzilem tak jak powinny byc wlozone czyli do slotow A1 i B1 bo wczesniej byly w A1 i A2 no i jak jzu wlozylem to sei komp nawet nie wlancza tzn sie wlancza ale jest no signal na monitorze ? I co tu robic

nie wiemm co poprzestawial kolega co skladal kompa w biosie ale moze dac na normalne ustawienia biosu i dopierdo probowac z kosciami ?