Problem z Dzwiękiem i Winampem

(system) #1

Witam , dzis kolejny odcinek z serialu PORANNE BŁĘDY , zaraz mnie skreci normalnie , wstaje se rano chce właczyc winampa i to sie pokazuje na kazdym utworze :expressionless:

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... a00c1533cb

teledyski sie otwierają ale niema głosu , o co chodzi tym razem ?

(michalj82) #2

Spróbujzainstalować ponownie DirectX i ściągnij sobie K-Lite Codec Pack.

(system) #3

mam k-lite codec pack a direct to chyba od obrazu tylko jest ...

(Placio74) #4

Nie, nie tylko.

Zajrzyj do konfiguracji plugina DirectSound Output - spróbuj zmienić urządzenie (Device).

winamxw5.th.png

Przeinstaluj DirectX oraz ewentualnie sterownik karty dźwiękowej.

Możesz też odinstalować i zainstalować od nowa Winamp'a.

(system) #5

spoko juz chodzi , trzeba bylo odinstalować REALTEKA i zainstalowac od nowa , nowszą wersje i juz ok jest :] swoją drogo ciekaw jestem co jutro rano niebedzie mi chodzic :] ....

(Danielm86) #6

po tych wszystkich twoich problemach proponuję ściągnąć AntiVirenKit 2006 Trial i przeskanować sobie kompa po odłączeniu kabla od neta. Coś za dużo masz tych problemów

(system) #7

a czemu akurat ten ?? a tak na boku wogole niemam antywirusa i jakos rok trzymał sie bez formata , ostatni raz jak miałem z antywirusem i firewallem to trzymał 2 miesiace , niewchodze na strony XXX , z crackami , darmowymi grami bo mi to niepotrzebne :]

(Danielm86) #8

no zgoda. Ale dostajesz zapewne pocztę. Po twoich wypowiedziach wnoskuje, że i p2p. Nie trudno o syf.

P.S Większość instalatorów programów mają spyware np ThemeXp

wg mnie najskuteczniejszy antywir

(system) #9

a czy aby nielepszy jest Kaspersky lub Nod ??

(Danielm86) #10

jedynie na niezamulanie kompa, instalację itp. A najlepszą wykrywalność ma AntiVirenKit. Wymagania to 1,5 GHz Procek i 256 RAM

(Wojtas_16) #11

Moim zdaniem Kaspersky jest lepszy bo skuteczniej usuwa zainfekowane pliki.

(system) #12

ja mam 866 mhz i 512 ramu wiec za malo mhz mam na anty viren kit

(Danielm86) #13

to wymagania dla strażnika. A ty tylko przeskanuj kompa. Trochę zamuli ale wszystko wykryje

(system) #14

ale w tym demie antyvirkit niemozna aktualizowac baz danych wirusow , bo trzeba sie zarejestrowac :confused:

(Danielm86) #15

no nietety. Ale i tak wszystko wykryje. Chodz nowszych nie. Ale kto powiedział, że możesz mieć najnowszego wira. Najnowsze to nie u nas :mrgreen: