Problem z dźwiękiem na komputerze,włączanie/wyłączanie

Witam. Zauważyłem,że co jakiś czas na moim komputerze pojawia się dziwny problem. Nie występuje on zawsze, raczej rzadko,ale strasznie irytuje i nie pomaga zrestartowanie komputera. Problem ten to dźwięki podłączania lub odłączania jakiegoś urzadzenia. Każdy to zna…plum…plum i tak w kółko co jakieś kilka minut. Wyobraźcie sobie granie w gry,oglądanie filmów czy słuchanie muzyki z ciągłym plum,plum w tle :slight_smile: Irytujące. Dotychczas to olewałem i po jakimś czasie problem znikał,ale dziś stwierdziłem,że trzeba coś z tym zrobić. Przeszukałem internet jednak chyba źle wpisywałem problem lub po prostu nikt takiego nie miał. Sprawdziłem też swoje urządzenia. Nie mam ich wiele wpiętych do komputera. Słuchawki (USB), Myszka (USB), Klawiatura,kabel z internetu,monitor i drukarka (wyłączona zazwyczaj). Wszystko jest dobrze wpięte więc nie wiem gdzie może leżeć problem. Do tego w rogu ekranu nie pokazuje się informacja o instalowaniu czegoś lub wykryciu urządzenia. Bardzo proszę o wszelką pomoc i z góry dziękuję.

P.S. Nie wiem czy w tym wypadku powinienem udostępnić jakieś logi lub coś, jeśli tak proszę o informację.