Problem z dzwiękiem na stronie www

Witam wszystkich mam problem z dzwiekiem na pewnej stronei internetowej a dokladnie na stronie “Gametrailers” gry włączam jakis filmik to nie odtwarza dzwieku i mam ten problem za kazdym razem gdy zainstaluje program Real Player ,korzystam z allplayera + jego kodeki , oraz korzystam z kodeków Kodek Litle Pack (najnowszy) dodam ze przed instalowaniem Real Playera dzwiek normalnie odtwarzal sie podczas ogladania filmików ,na takich stronach typu YouTube ,Maxior i inne dzwiek jest bezproblemowy ,aha i dla przyomnienia dodam ze odinstalowalem wszystkie kodeki ,programy muzyczne i odtwarzacze filmów i nieszczesnego Real Playera i wyczyscilem rejest Registry Clean Expert 3.44 i zainstalowalem ponownie allplayera i Kodek Litle Pack najnowszy i stery do karty dzwiekoowej Realiteka i nadal nie mam dzwieku na tej strone Gametrailers co mam zrobic moze recznie usunac wpis a moze sprawdzic jakims programem czy czegos niebrakuje mi jesli chodzi o sterowniki korzystam z przegladarki Internet Explorer 8.0 ,bardzo prosze o pomoc