Problem z dźwiekiem pod XP

eloo mam pewnien problem: po formacie i zainstalowaniu wina XP pro nie działa mi dźwiek poczatkowo była to kwestia sterownika - kontrolera audio znalazłem odpowiedni w necie i kontroler został zainstalowany jako C-Media AC97 Audio Device w menedżerze urzadzen wszystko wyglada wporzo ale faktycznie dźwiek z głośników nie płynie mimo ze np upływa czas utw. w mediaplayerze. Nie mam pojecia co to moze byc :frowning: mam nadzieje ze ktos jest mi w stanie pomoc bo co to za zycie bez mp3jek

W biosie coś ruszałeś może trzeba załączyć dzwięk AC-97 na włączone, sprawdz aplikacje sterującą kartą muzyczną może jest wyciszona, sprawdz czy masz dobrze podłączone głośniki, ewentualnie menadzer urządzen odinstaluj wszystkie wpisy dotyczące dzwięku, restart i ponownie zainstaluj sterownik.

Witamy na Forum

masz zintregeowana karte dzwiekowa więc posiadzasz sterowniki więc posiadasz sterowniki do płyty głownej i tam znajdują sie sterowniki do karty dzwiękowej

Przejrzyj ustawienia, pewnie masz w któryś ustawieniach wyciszone głośniki :smiley:

Pozdrawiam :okulary: