Problem z Dźwiękiem Systemu Windows

Witam Serdecznie!.

Wczoraj Musiałem Koniecznie wgrać nowy Windows,i nie Potrafię Wgrać Sterowników do dźwięku.

Więc tak…Jak napisałem wyżej nie potrafię wgrać odpowiednich sterowników do Karty dźwiękowej.

Szukałem na waszym forum i w google i znalazłem tematy z rozwiązaniem Mojego problemu,ale gdy wszystko zrobiłem nie działało.

Myślę że wy powinniście sobie z tym radzić.Ja jestem w tym tak jakby “zielony”.

Czytałem że Potrzebujecie informacji takich jak:Model płyty,karty dźwiękowej to Podaje:

-Model:ECS

-K7S5A

Proszę abyście nie Dawali mi Odrębnych linków,a dokładne instrukcje.

aaa,dodam jeszcze że posiadam aktualnie WINDOWS XP PROFESSIONAL z dodatkiem SERVICE PACK3

(Dodam że mam Orginalny system,aby nie było żadnych Przeciwstawiań).

Z góry dziękuje i Pozdrawiam!

Tu masz link do sterowników http://eudownload.ecs.com.tw/dlfileecs/ … _w2kxp.zip

z tego co widzę tu musisz je zainstalować przez menedżera urządzeń, nie mam systemu win xp więc nie wiem czy tak samo będzie jak by było u mnie, wchodzisz w menedżer urządzeń wybierasz na urządzeniu na którym jest wykrzyknik i bierzesz klikasz aktualizuj oprogramowanie sterownika urządzenia(bierzesz przeszukaj mój komputer) i wybierasz folder z sterownikami dla które pobrałeś i powinno załapać - jakoś tak to by wyglądało jeśli nic nie pokręciłem :smiley:

Dzikiwiepsz ten link do dowlandu,jak mam z tego sterowniki znaleść?.

TenStyll4Every ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

jak pobierzesz to rozpakuj tam są do xp w folderze WIN_XP powinien załapać (nie ma tam instalatora exe)