Problem z Dźwiękiem Systemu Windows

(Mati797516223) #1

Witam Serdecznie!.

Wczoraj Musiałem Koniecznie wgrać nowy Windows,i nie Potrafię Wgrać Sterowników do dźwięku.

Więc tak...Jak napisałem wyżej nie potrafię wgrać odpowiednich sterowników do Karty dźwiękowej.

Szukałem na waszym forum i w google i znalazłem tematy z rozwiązaniem Mojego problemu,ale gdy wszystko zrobiłem nie działało.

Myślę że wy powinniście sobie z tym radzić.Ja jestem w tym tak jakby "zielony".

Czytałem że Potrzebujecie informacji takich jak:Model płyty,karty dźwiękowej to Podaje:

-Model:ECS

-K7S5A

Proszę abyście nie Dawali mi Odrębnych linków,a dokładne instrukcje.

aaa,dodam jeszcze że posiadam aktualnie WINDOWS XP PROFESSIONAL z dodatkiem SERVICE PACK3

(Dodam że mam Orginalny system,aby nie było żadnych Przeciwstawiań).

Z góry dziękuje i Pozdrawiam!

(dzikiwiepsz) #2

Tu masz link do sterowników http://eudownload.ecs.com.tw/dlfileecs/ ... _w2kxp.zip

z tego co widzę tu musisz je zainstalować przez menedżera urządzeń, nie mam systemu win xp więc nie wiem czy tak samo będzie jak by było u mnie, wchodzisz w menedżer urządzeń wybierasz na urządzeniu na którym jest wykrzyknik i bierzesz klikasz aktualizuj oprogramowanie sterownika urządzenia(bierzesz przeszukaj mój komputer) i wybierasz folder z sterownikami dla które pobrałeś i powinno załapać - jakoś tak to by wyglądało jeśli nic nie pokręciłem :smiley:

(Mati797516223) #3

Dzikiwiepsz ten link do dowlandu,jak mam z tego sterowniki znaleść?.

(Agatonster) #4

TenStyll4Every ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(dzikiwiepsz) #5

jak pobierzesz to rozpakuj tam są do xp w folderze WIN_XP powinien załapać (nie ma tam instalatora exe)