Problem z dzwiekiem VIA AC'97 Enhanced Audio Controlle

Witam , mam kartę dźwiękową VIA AC’97 Enhanced Audio Controller i znajdowałem bardzo dużo sterowników do tej karty dzwiękowej a płytka od płyty głównej gdzieś zaginęła i nie wiem co mam robić w media playerze jest odtwarzana piosenka ale nie słychać jej. Głosniki są napewno dobrze podpięte, sprawdzałem z innymi i też nie działa. Sterowniki mam zainstalowane ale nie ma dzwięku. ŻADNEGO nawet z windowsa.

Jaką posiadasz płytę główną ?

Sprawdzisz to programem EVEREST.

Otwórz program, ikona Komputer, ikona Podsumowanie i spisz informację z pozycji: Nazwa płyty głównej.

MSI KT3 Ultra2 (MS-6380E) (5 PCI, 1 AGP, 1 CNR, 3 DIMM, Audio)

Najpierw pobierz i zainstaluj sterowniki chipsetu płyty głównej. Uruchom ponownie komputer.

Następnie pobierz i zainstaluj sterowniki do karty dźwiękowej. Uruchom ponownie komputer.

zainstalowałem uruchomiłem ponownie i nie idzie ;/

a głośniczek przy zegarze się pojawił ?? głośniki podłączone poprawnie ?? dźwięki nie wyciszone ??

Głosniki podłaczone poprawnie, głosniczek przy zegarze jest a dzwieki nie wyciszone wszystko na maksa

Zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

Mam zainstalowane, znalazłem przy innym temacie identyczne i zainstalowałem.

Sprawdź w Menadżerze Urządzeń, czy są jakieś żółte znaki zapytania, bądź wykrzykniki.

Nie ma rzadnych żółtych znaków zapytania bądż wyjrzykników. ;/;/;/