Problem z dzwiękiem w dell gx520


(Master Piotr) #1

Witam zakupiłem komputer dell gx520

Wszystko ładnie śmiga, zainstalowałem główne sterowniki ze strony producenta,

ale mam problem z dzwiękiem gdyż działa normalnie ale np. kiedy puszczam sobie muzyke z winampa lub WindowsMediaPlayer i zaczne wykonywać jakaś obciążajaca procesor operacje (np. kopiowanie folderu 21 MB! lub otwieranie duzego dukumentu PDF dzwięk zwalnia, zacina i "burczy") Ktoś ma jakis pomysł? bo probowałem juz przeinstalować sterownik i nic ;/ Czy może mieć na to wpływ bios? moze go updatuje.

z góry thx pozdrawiam


(mati75) #2

Trochę to dziwne. Przy innych obciążeniach też to występuje?


(Piotr Kluzowicz) #3

Spotkałem się z takim problemem. Radio stało blisko komputera i w chwilach, kiedy pracował w nim mocno dysk twardy działy się właśnie takie rzeczy. To nie kwestia obciążenia procesora, tylko dysku. Niektóre dyski twarde podczas pracy zakłócają dźwięk z głośników. Umieść głośniki dalej, albo w innej pozycji, pokombinuj.


(Master Piotr) #4

Hmmm, komputer stoi na ziemi, a obok niego stoi subufer ale to dziwne mi sie wydaje to co napisaleś. szczegolnie ze to nowy dysk seagate, sata, 80 gb


(Piotr Kluzowicz) #5

Spróbuj zmienić ustawienie subwoofera względem kompa. Zobaczysz czy to to. To co napisałem powyżej to w 100% prawda, sam widziałem :stuck_out_tongue: