Problem z dzwiękiem w dell gx520

Witam zakupiłem komputer dell gx520

Wszystko ładnie śmiga, zainstalowałem główne sterowniki ze strony producenta,

ale mam problem z dzwiękiem gdyż działa normalnie ale np. kiedy puszczam sobie muzyke z winampa lub WindowsMediaPlayer i zaczne wykonywać jakaś obciążajaca procesor operacje (np. kopiowanie folderu 21 MB! lub otwieranie duzego dukumentu PDF dzwięk zwalnia, zacina i “burczy”) Ktoś ma jakis pomysł? bo probowałem juz przeinstalować sterownik i nic ;/ Czy może mieć na to wpływ bios? moze go updatuje.

z góry thx pozdrawiam

Trochę to dziwne. Przy innych obciążeniach też to występuje?

Spotkałem się z takim problemem. Radio stało blisko komputera i w chwilach, kiedy pracował w nim mocno dysk twardy działy się właśnie takie rzeczy. To nie kwestia obciążenia procesora, tylko dysku. Niektóre dyski twarde podczas pracy zakłócają dźwięk z głośników. Umieść głośniki dalej, albo w innej pozycji, pokombinuj.

Hmmm, komputer stoi na ziemi, a obok niego stoi subufer ale to dziwne mi sie wydaje to co napisaleś. szczegolnie ze to nowy dysk seagate, sata, 80 gb

Spróbuj zmienić ustawienie subwoofera względem kompa. Zobaczysz czy to to. To co napisałem powyżej to w 100% prawda, sam widziałem :stuck_out_tongue: