Problem z dźwiękiem w edycji video

Witam.

Mam problem z konwertowaniem filmów. O ile wybierając sobie ustawienia, można coś fajnego i wystarczającego do obrazu wybrać, o tyle nie mogę znaleźć żadnego profilu dla dźwięku. Korzystam z FormatFactory oraz Free Video Converter, ale już wszystkie formaty z wszystkimi opcjami wybrałem i zawsze dźwięk się zmienia. Obraz można dostosować, że konwertuje się bez widocznej zmiany jakości lub z akceptowalną zmianą, ale dźwięk niezależnie co wybiorę zawsze jest znacząco gorszy od oryginału, którym jest plik filmowy z dźwiękiem z aparatu fotograficznego. W FVC znalazłem flac i już myślałem że będzie ok, ale nie :/. Może jest program co pozwala konwertować filmy do paru podstawowych formatów + kopiowanie bez jakiejkolwiek ingerencji w dźwięku?

Nie kombinuj i zostaw audio oryginalne!

Konwerter proszę,Any Video Converter free- http://www.dobreprogramy.pl/Any-Video-C … 13038.html -sprawdź sobie.Dzwięku formaty ma kilka min.mp3,aac,orginał.

udało mi się przekonwertowac zadowalająco. ten Any Video Converter jest strasznie ubogim programem i nie pomógł. Ale w FormatFactory po wybraniu copy i ustawienie normalzacji na -6db dopiero miałem taki sam dźwięk. Za każdym razem wcześniej jakby ta normalizacja poza skale głośników wysokie tony brała.