Problem z dźwiękiem w filmach

Gdy oglądam film nagle w pewnym momencie coś w głośnikach kwiczy jakby kotś ciął nożem steropian. Trwa to jedną sek. i jest okropnie głośne. Po tym dźwięku film, który oglądam odtwarza się tak cicho, że nawet po podgłośnieniu na max nic nie słysze. Pomaga zrestartowanie allplayera ale po minucie jest to samo. Próbowałem wielu playerów … :frowning: Proszę o pomoc …

Wygląda na to, że coś jest z kodekami. Spróbuj je zaktualizować poprzez Allplayera. A dzieje się to przy każdym filmie?

PS. Wybacz ale rozśmieszyłeś mnie tym “ciętym nożem kwiczącym styropianem” :smiley:

Przewidziłąem to - specjalnie to napisałem :wink: troche humoru nie zawadzi :wink:

Występuje to na każdym filmie czy tylko na jednym?? Może plik jest uszkodzony. :?

W każdym

tak to jest jak sie instaluje jakies pakiety z kodekami, przecierz nawet niewiesz jakie sa instalowane oprocz standardowych

a potem sciagasz inne, innym programem np.ALLPlayerem i niejako system zaczyna wariowac, bo czesc kodekow zostaje nadmieniona np. na wersje nowsze ale niezawsze full tylko beta czy alfa i takie cuda sie dzieja pozniej

ja mam tak kodeki

ac3filter_0_70b

DivX_Bundle_Pro_v5.2.1

Moonlight_Decoder_Package_2.0.3611

OggDS0995

wma9_redist

XviD-1.0.2-29082004_(Koepi’s build)

playery to tak

SubEdit-Player_b.3946

PowerDVD_v5.0.1130_Dolby_Digital_EX

Crystal_Player_Professional_v1.8

XVid_v21

i niespotlkalam sie z zadnym filmem, z ktorym bym miala jakis problem :slight_smile: :slight_smile: