Problem z dźwiękiem w filmikach internetowych

Problem jest tego typu, że mam sobie Firefoxa 2.0.0.1 + Windows Xp Pro - oglądam sobie filmik, a tutaj okazuje się, że dźwięk wydobywa się TYLKO z subwoofera :<

Karta dźwiękowa - Nightingale pro 6 (stara, ale złote styki i 5.1 xD), stery do niej to standardowe Zoltrixy :wink:

No i gdzie może leżeć problem? Męczę się z tym i męczę… Flash i te inne bajery wszystko zainstalowane ze stronki adobe itd.

Jakieś propozycje, co powinienem/mogę sprawdzić aby być bliżej prawdy ;p?

Brak dźwięków systemowych, na stronach internetowych, …, Objawy - możliwa przyczyna - naprawa

http://www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?showtopic=77336

:slight_smile:

Przeczytałem i widzę, że ten problem mnie nie dotyczy - wszystko, czego nie można zrobić tak jak pokazują na screenach - ja mogę zrobić.

Problem jest jeszcze taki, że dźwięki systemowe gra tak samo jak z filmików internetowych z subwoofera ;( A dźwięk wylogowania/zmiany użytkownika/wyłączania komputera jest włączony, a też leci z subwoofera ale po 1/5s się przycina i koniec :<

Póki co, nie grzebię w rejestrze i nie naprawiam tego, ponownie zainstaluje kodeki itp. i zobaczymy, co to da, ale problem jeszcze NIE JEST ROZWIĄZANY, więc proszę o pomoc ;( :wink: