Problem z dźwiękiem w pliku AVI

Witam !!

Mam pewien problem,ściągnąłem sobie film ( deskorolkowy ) w postaci mp4 i on jest w 6 częściach.Chcę go miec w całości więc próbowałem go połączyc w Allok Video Joiner ale niestety się tego nie da zrobic ponieważ 5 części mi łączy a ostatniej częsci nie :frowning: i nie wiem dlaczego tak się dzieje,chociaż każdy plik ma inny bitrate , framerate itp itd.I tylko ostatniej części nie łączy,więc te Wszystkie pliki video z konwertowałem do AVI programem ‘’ Pazera Free MP4 to AVI Converter 1.3 ‘’ po czym w Allok Video Joiner połączyłem no i tu się pojawia mój opisywany problem.Coś jest nie tak z dźwiękiem ponieważ jest ‘’ jak by to ując przedwczesny ‘’ zanim gościu wskoczy na murek,poręcz itp to już słychac szorowanie truckiem,deską po przeszkodzie , czy jak skacze z wysokości to zanim wyląduje na tym asfalcie to już słychac odbicie się deski od asfaltu.A nie powinno raczej tak się dziac ! dodam jeszcze , że te pliki które są w częściach działają poprawnie i z dźwiękiem w nich nie ma problemu,wszystko dobrze działa.Moje pytanie jest następujące, dlaczego tak się stało ? i czy może mi ktoś krok po kroku pomóc,ewentualnie wytłumaczyc jak to wszystko poprawnie zrobic aby było wszystko w porządku z tym plikiem już po połączeniu w całośc ? męczę się z tym prawie cały dzień i szczerze mówiąc mam tego już powoli dosc :frowning: więc zgłosiłem się o pomoc na te forum ! z góry bardzo dziękuje za pomoc :slight_smile: Pozdrawiam.

A pliki można łatwo Windowsowym movie makerem połączyć próbowałeś pobawić się nim? Nic innego nie przychodzi mi teraz do głowy. Tzn. przekonwertuj pliki na avi i spróbuj WMM. Napisz jeszcze czy masz zainstalowane i jakie codeki.

ksarone , nazwij temat konkretnie, zgodnie z zasadami pisania na forum. Skoro piszesz w dziale Problemy, to po co powielasz zbędne informacje w tytule? Przeczyta regulamin.

pliki mp4 połączysz za pomocą programu YAMB

tomu250 - 3 paczki codeców mam , jakąś paczkę Xvid , ffdshow , i K-Lite Codeck Pack ! a w WMM szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia jak się łączy , próbowałem przed chwilą to uczynic ale ja tego programu nie ogarniam.

Wyżej napisałem ci czym połączysz w parę sekund pliki mp4 mimo tego, że masz syf z kodekami w systemie (1 paczka MAX) i słuchasz ludzi którzy nie mają pojęcia nawet o czym piszą.

Kisielek - To może mi wytłumaczysz krok po kroku jak to uczynic ? bo próbowałem w tym programie to zrobic ale nie umiem.

Masz kilka plików w formacie mp4 i chcesz je połączyć w jeden.

Pobierasz YAMB, http://www.softpedia.com/progDownload/Y … 33100.html

A w nim: “Editing -> Click to join supported files” a dalej już dodajesz pliki i łączy je. Czy to takie trudne??? !!

Tak właśnie robię ale on mi nie łączy tego tylko tworzy czy tam importuje jakieś pliki ISO a potem na dysku pojawia sie dokument w formacie word odnosnie tego importowania itp !!

pliki mp4 w takim razie są ze sobą niekompatybilne - np różny bitrate lub framerate.

W takim razie najłatwiej będzie połączyć za pomocą Avidemux próbując najpierw przez po prostu dodanie plików ze sobą (przeciągnąć obydwa po kolei do programu i zapisać jako kopię) a jak to nie wyjdzie to wybranie: mpeg4-avc, aac i mp4 w opcjach po lewej stronie.