Problem z dźwiękiem w windowsie i internecie

witam!

mam problem otóż podczas mej pracy na komputetrze, nagle zauważyłem że nie mam dźwięku w windowsie. wszystkie mp3 i filmy działają z dźwiękiem, ale sam windows, dźwięki towarzyszące komunikatom itp. nie slychać ich poprostu, również nie slychać dźwięku podczas włączania i wyłączania komputera. wchodziłem na strony typu youtube i tam też nie działa dźwięk przy filmach. co sie stało? jakiś syf na kompie? oto logi:

Hijackthis

Silent runners:

proszę o pomoc :frowning:

Może paść po aktualizacji Windowsa.

Zrób tak:

  1. http://www.republika.pl/bercik64/FIX%20 … Player.reg ( prawym myszy; zapisz)

  2. dwuklik i TAK, na końcu OK

dzięki, już wszystko działa :smiley: czyli kompa mam na 100% czystego, nie ma żadnego syfu w logu? od czego mógłbyć problem z dźwiękiem, windowsa na bank nie aktualizowałem… :frowning:

Prawdopodobnie była jakaś niekontrolowana modyfikacja rejestru. Zainstaluj SP2 (poprawi to lekko bezpieczeństwo), oraz zainstaluj jakiegoś firewalla :slight_smile:

aha ok, ale jeszcze raz zapytam, czy nie mam żadnego syfu na kompie?? oprócz tych zmian w dźwięku zaniepokoił mnie też inny układ ikon w panelu “mój komputer”.

Gdybyś miał, to ani Gutek, ani Bieniol by tego nie przepuścili :wink:

Czysto jest.

a mam takie jeszcze pytanie. czy jakikolwiek wirus zostałby wykryty przy sprawdzaniu loga?? czyli jezeli logi są czyste to komp jest też w 100% czysty, bez żadnego wirusa? czy może jednak być jakiś wirus ktorego nie wykryje log?

U Ciebie nic nie było wykryte. W logach zwykle widać, czy coś nie siedzi szkodliwego na kompie :wink:

Nie wiem jaki miałeś przedtem, nie wiem jaki masz teraz. Sprecyzuj problem :slight_smile:

po prostu wcześniej miałem wszelkie kategori np. dyski twarde, dyski cd-rom, moje dokumenty oddzielone od siebie poziomymi kreskami, a jak wszedłem w mój komputer to nagle wszystkie te ikony razem były koło siebie, uporządkowane jak na pulpicie. myślałem może że to jakiś wirus, ale może tylko jakiś błąd w rejestrze to spowodował…?

Prawym przyciskiem myszy w moim komputerze -> rozmieśc ikony według -> typ

Prawym przyciskiem myszy w moim komputerze -> rozmieść ikony według -> pokaż w grupach :slight_smile:

hehe dzięki, ale to już pogrupowałem, byłem poprostu ciekaw dlaczego tak nagle, jakby nigdy nic poprzemieniało mi się to, myslalem ze wirus jakiś ale już jestem spokojny skoro mówicie ze wszystko ok 8)

Na przyszłość, jak nikt nienapisał, że masz syf znaczy nie masz :wink:

Ostanie posty zbędne :frowning: