Problem z dźwiękiem w Windowsie

(Figo D) #1

Witam. Mam problem... wczoraj użyłem programu GameXP do przyśpieszenia mojego kompa utworzyłem sobie pliczek ze starymi ustawieniami lecz gdy chciałem do nich wrócić nie zadziałały.... a dzięki temu programowi komputer ani nie zaczął mi chodzić szybciej a co najwyżej wolniej... po 1 nie działają mi dźwięki systemowe takie jak... zamykanie systemu, autostart, błąd itd... w zasadzie wszystkie! nie wiem czemu bo ustawione mam dźwięki na domyślne dla Windows i powinno wszystko chodzić proszę o pomoc bo sam sobie z tym nigdy nie poradzę... 2 sprawa już o wiele mniej ważna jeśli ktoś wie jak w systemowym programie wyszukaj można przywrócić tego pieska to niech napisze Wink Z góry dziękuję!

mam Windows XP Home Edition z Service Packiem 2

EDIT:

Znaki na polskie poprawiłem :wink:

(Bukó) #2

A przywracanie systemu masz włączone? Jak tak to sprobuj, może coś pomoże.

(JNJN) #3

Dzioba

Proszę używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

(Leon$) #4

Pobierz ten plik - do dźwięków

http://www.bestsharing.com/f/ms001165027

:slight_smile:

Szukamy pieska

Start >> Uruchom >> regedit

HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\CabinetState

Use Search Asst - REG_SZ - NO

PPM na Use Search Asst >> Modyfikuj >> wpisz YES

może być potrzebny restart

:slight_smile:

(Figo D) #5

Przywracanie systemu mam włączone. Piesek znaleziony :smiley: bardzo dziękuję ale co do dźwięków nadal nic... wgrałem ten plik ale to nic nie pomogło.

EDIT:

Pomoże ktoś ? :frowning:

Złączono Posta : 22.04.2007 (Nie) 1:09

Mam nowy problem... więc napisze o nim już w tym temacie. Chodzi o... naciskam prawy przycisk myszy wchodzę w opcje otwórz za pomocą, dalej wybierz program i... no właśnie... wyskakuje mi notatnik nie mam jak wybrać programu którym chciałbym dany plik otworzyć. Program GameXP nieźle mi namieszał w rejestrze a ja nie mam o tym bladego pojęcia. Proszę o pomoc :frowning:

(Bukó) #6

No więc skoro przywracanie systemu masz włączone spróbuj przywrócić system do chwili sprzed wgrania owego feralnego programu.

(Figo D) #7

ok wszystko wróciło do normy dzięki Bukó