Problem z dźwiękiem

Dzisiaj po włączeniu komputera mocno się zdziwiłem, sterowniki do karty muzycznej były odinstalowane, pomyślałem sobie, żaden problem ściągne i zainstaluje, tak tez zrobilem. I tu zaczyna sie moj problem, mam win xp, sterowniki sciagnalem dla win’a xp, niestety podczas instalacji pojawilo mi sie cos takiego:

afx9.th.jpg

mimo tego instalowalem, sterowniki niby sie zainstalowaly, zrestartowalem kompa tak jak zalecano, dalej nic nie dzialalo w menadzerze urzadzen pisalo ze wszystko jest zainstalowane ale po wejsciu na: panel sterowania - dźwięki i urządzenia audio, zastałem taki oto widok:

bzr1.th.jpg

wygląda jakby poprostu brakowało mikrofonu i głosników/słuchawek, ktore jednak mam i sa napewno dobrze podlaczone :frowning:

moglby mi ktos pomoc ? bede baaaaardzo wdzieczny 8)

Niestety sterowniki nie zostały poprawnie zainstalowane. Spróbuj najpierw przywracania systemu. Jak nie pomoże to usuń urządzenia audio z menadźera urządzeń, przeczyść rejestr programem np jv16 PowerTools. Uruchom ponownie kompa i pozwól aby system wyszukał urządzenia audio podczas ponownego uruchomienia.

Jak nie pomoże to wklej logi. Patrz instrukcja

z przykroscia stwierdzam, ze nic nie pomoglo :frowning: zamieszczam logi z hjt:

proszę bardzo o pomoc :frowning: uwzglednijcie tez to ze jestem troszke zielony w tych sprawach :oops: wielkie dzieki za jakiekolwiek checi pomocy :slight_smile:

Wyłączasz przywracanie systemu (Panel sterowania -> System -> Przywracanie systemu -> zaznaczasz „Wyłącz przywracanie systemu” ).

W HJT odpalonym z trybie awaryjnym zaznaczasz wpisy i klikasz na dole “Fix checked” , to co na czerwono usuwasz ręcznie z dysku:

Użyj też SmitFraudFix z opcji 2 w trybie awaryjnym i wklej plik c:\rapport.txt.

Po zabiegach nowe logi z HiJacka oraz Silent Runners (zaznaczasz No i czekasz aż skończy pracować w tle). :slight_smile:

logi:

hjt:

silent runners:

rapport.txt:

Skasuj stery od płyty gł i karty dźwiękowej w ten sposób:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76390

ma ktos jeszcze jakies pomysly, czy uratuje mnie tylko format ? :frowning: