Problem z dzwiękiem


(Frey Neo) #1

Zaistnial u mnie pewien problem a mianowicie zamiast dzwięku jakby to powiedziec, systemowego czyli taki jaki sie wydobywa podczas bledu to mam dzwiek z glosniczka w obudowie. Moze mi ktos pomoc? Tak sie dzieje tylko na moim koncie w XP na innych jest normalnie.


(Kylek) #2

U mnie jest tak zawsze po instalacji systemu, zanim zainstaluję sterowniki i oprogramowanie karty dźwiękowej. Skoro na innym koncie w XP dźwięk działa "normalnie", to wykluczam brak sterowników do karty dźwiękowej. Sprawdź gdzieś w ustawieniach karty i w Panelu sterowania (w aplecie Dźwięki, mowa i urządzenia audio), czy tam nie pokazuje Ci system jakichś problemów.


(Grzesiek82) #3

a ja mam pytanko bo ja scisze w winampie to później w systemie wave ma też sciszony i automatycznie co nie odpale,np windows media player to jest cicho i muszę wchodzic do panelu sterowania


(Frey Neo) #4

Przinstalowalem sterowniki od karty dzwiekowej i niestety blad wystepuje nadal. Nie sadze zeby winna temu byla karta dzwiekowa, lecz musialo sie cos przestawic skoro na innym koncie to nie wystepuje.