Problem z dźwiekiem

Witam ! Mam problem z dźwiękiem. Mówie na wstepie , że szukalem juz na forum i nie znazlem rozwiazania. Mój problem leży w tym , że dźwięk działa jedynie w odtwarzaczach takich jak winamp, media player , subedit i tp. A reszta dźwięków, w tym windowsowe, gg itp. poprostu ich nie ma. Zaznacze, ze jestem swiezo po wymianie sprzetu, a karta graficzna jest wbudowana w plyte glowna :slight_smile: Wszystko jest nowe wiec usterka jest niemozliwa. Czekam na odpowiedź, z góry dzięki za pomoc.

Ktoś już tutaj miał podobny problem , ale link z rozwiązaniem wygasł .

Sterowniki do chipsetu płyty głównej i do karty dźwiękowej zainstalowane ?

Napisz, jaką posiadasz płytę główną i kartę dźwiękową. Sprawdzisz to programem EVEREST.

Jaki posiadasz system operacyjny ?

--------[Podsumowanie]------------------------------------------------------------------------------------------------

Komputer:

System operacyjny Microsoft Windows XP Home Edition

Dodatek service pack systemu operacyjnego Dodatek Service Pack 2

DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)

Płyta główna:

Typ procesora 2x , 2400 MHz (7 x 343)

Nazwa płyty głównej Asus P5E3 Deluxe

Mikroukład płyty głównej Nieznane

Pamięć fizyczna 2048 MB

Typ BIOS’u AMI (12/20/07)

Zainstaluj ponownie sterowniki do chipsetu płyty głównej. Uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj sterowniki do karty dźwiękowej. Uruchom ponownie komputer.

Jeżeli powyższe zabiegi nie pomogą, to zainstaluj kodeki FFDShow.

Jeżeli instalowałeś wcześniej jakieś kodeki, to przed instalacją FFDShow odinstaluj je (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy). Po odinstalowaniu poprzednich kodeków, a przed instalacją FFDShow uruchom ponownie komputer.

Nie pomogło, co jeszcze moge zrobic ?