Problem z dźwiękiem

witam. bylam juz na roznych forach, ale niestety nikt nie potrafi mi pomoc… mam laptopa hp dv6000, z tego co jest napisane na monitorze. na spodzie jest:

Product: HP Pavilion dv6500

s/n: CNF73904Z5

p/n: GT401EA#AKD

service dv6610ew

nie moge zainstalowac dzwieku… probowalam juz wszystkiego. moze tu ktos bedzie mial jakis kreatywny pomysl… adres do poprzedniego forum, gdzie scislej opisalam problem: http://forum.laptopy.info.pl/viewtopic. … sc&start=0

Witam! Jest taki program, który nazywa się Driver Magician. Można poprzez niego ściągnąć wszystkie sterowniki potrzebne do Twojego komputera. Posiadam ten program w wersji portable (bezinstalacyjnej). ****** napisz a na pewno pomogę! Pozdrawiam!

Pomagamy na forum nie na kanałach prywatnych.

Nie rozumiem poza tym na czym miałaby polegać Twoja pomoc.

Proszę o wyjaśnienia na PW.

kamila1171 , instaluj według kolejności:

  1. -> Sterowniki do chipsetu płyty głównej. Po instalacji uruchom ponownie komputer.

  2. -> Poprawka Microsoft UAA Bus Driver.

  3. -> Sterowniki do karty dźwiękowej. Po instalacji uruchom ponownie komputer.

  4. -> Sterowniki do karty graficznej. Po instalacji uruchom ponownie komputer.

  5. -> Sterowniki HD Modem.

  6. -> Sterownik bezprzewodowej karty sieciowej.

  7. -> Sterownik czytnika kart pamięci.

Na końcu zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

a co jezeli mam juz wszystko zainstalowane? musze odinstalowac w menadzerze urzadzen, czy musze formata zrobic?

Czyli masz już wszystko zainstalowane, a dźwięku nadal nie ma ?

Jak się to objawia ? Pokazuje się jakiś komunikat ?

Zainstaluj sterowniki do chipsetu, potem poprawkę UAA Bus Driver, a potem sterowniki do karty dźwiękowej.

kamila1171 ,

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu, pamiętaj też o tym w kolejnych swoich postach. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

instalowałam już to wszystko. na tej stronie co podałam na gorze, są moje screeny. dlatego pytam, czy mam to odinstalować. pokazuje się, że nie ma zainstalowanego urządzenie audio na High Definition Audio. tak jakby nie było sterownika. w panelu sterowania ==> dźwięk, również nic nie ma…

Post 2

a jak instaluję chipset, pojawia mi się komunikat,że nie może odnaleźć sprzętu…

kamila1171 , Nie pisz posta pod postem.

Jeżeli chcesz coś dopisać do swojego posta skorzystaj z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

seba86mu:

zrobilam dokladnie tak jak napisales. sciagnelam wszystko i nadal nie mam dzwieku…