Problem z Dzwiękiem

Witam, mam problem z dźwiękiem na komputerze. Zrobiłem formatowanie, wszystko poszło ok. zainstalowałem wszystkie sterowniki programy jakie potrzebuje itd… No ale mam problem z dźwiękiem, gdy np. słucham muzyki lub przy starcie systemu dźwięk jest przerywany,niewyraźny i zacina się. Nie wiem co mam z tym zrobić, próbowałem w ustawieniach dźwięku itd… reinstalka sterowników do karty dzwiękowej nic nie pomogła, dodam jeszcze że w 100% głośniki są sprawne.

Proszę o pomoc w tej sprawie.

Spróbuj najnowszych sterowników ze strony producenta. Czy zainstalowałeś najnowszy DirectX?

Avation , jeżeli porada cosik_ktosik -a nie pomoże, to:

Wejdź w:

Start -> Panel sterownia -> Dźwięki i urządzenia audio -> zakładka “Audio” -> w pozycji “Odtwarzanie dźwięku” sprawdź, czy jest wybrana Twoja karta dźwiękowa. Jeżeli nie, to wybierz ją -> Zastosuj, Ok.

Jeżeli nadal nie będzie zmian, to:

Pobierz program Everest Ultimate Edition.

Otwórz program -> Komputer -> Podsumowanie -> spisz informacje z pozycji:

-> Nazwa płyty głównej

-> Mikroukład płyty głównej

-> Multimedia (karta dźwiękowa)

Nazwa płyty głównej Asus P5B (3 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN)

Mikroukład płyty głównej Intel Broadwater P965

Karta dźwiękowa Analog Devices AD1988A @ Intel 82801HB ICH8 - High Definition Audio Controller [b-0]

A nowe sterowniki i DirecrX nic nie pomogło…seba86mu pomóż mi dalej ^^

No dalej ^^ Czy ktoś wie jak mi pomóc ; d

czy jest ktoś w stanie podać mi linki do pobrania sterowników karty dźwiękowej bo samemu nie mogę znaleźć…

Avation , najpierw odinstaluj obecny sterownik karty dźwiękowej:

(Start -> Panel sterownia -> Dodaj/Usuń programy)

Po deinstalacji uruchom ponownie komputer.

Teraz zainstaluj ten sterownik do chipsetu płyty głównej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj UAA Bus Driver.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj ten sterownik do karty dźwiękowej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Wszystko zrobiłem jak pisałeś i nic… dalej dzięk wydobywający się z głośników jest zniekształcony i przerywany. Ale dodam że nie zawsze tak jest. Gdy słucham muzyki na początku jest ok. wszystko gra ale potem nagle są zacinki dźwięku, szumienie i przerywanie potem to mija i jest znowu ok. I tak cały czas w kółko.

Zorbie formata może to pomoże. Innego wyjścia nie widzę ; d