Problem z dźwiękiem

Witam.2 dni temu na moim komputerze był robiony format.Od tego czasu moje głośniki w ogóle nie działają (creative SBS 380).Nie mogę sobie z tym poradzić.Kiedy chcę włączyć muzykę na kompie pokazuje się takie okno http://yfrog.com/4ozrzut1p .Czy ktoś wie jaka jest przyczyna?Wcześniej działało bez wgrywania sterowników.

lepiej zainstaluj sterowniki

Widzę, że w przeglądarce masz wpisane rodzaj głośników - sterowniki - to nie tak [-X szukaj sterowników do karty dźwiękowej a nie do głośników :slight_smile:

Sprawdź jaką masz kartę np. everestem i dopiero jej symbol wpisz w wyszukiwarkę 8)

Z chęcią bym to zrobił tylko ich nie miałem kiedy kupiłem głośniki a ze strony creative nie mogę ściągną bo ich tam nie ma.To są stare głośniki.Myślę że problem jest gdzie indziej,bo głośniki działały po podłączeniu od razu bez sterowników.

Dodane 31.01.2010 (N) 18:10

acha!Ja mam kartę na płycie głównej.Zaraz sprawdzę i spróbuję ściągnąć do niej sterowniki

abdulek ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.