Problem z dzwiekiem

witam mam laptop hp i usunalem wpis procesu za pomoca cclenaer dzwieku, probowalem uruchomic windows audio ale pisze ze nie moze, jak moge ten proces odwrocic on chyba jakos rthdcpl jakos tak sie nazywal, przywracania systemu zrobic nie moge. pozdrawiam

Poprostu zainstaluj ponownie sterownik od dzwięku, jeśli nie wiesz jaki podaj dokładny model laptopa i system

Witam, to tak zainstalowałem ze strony producenta, odpowiedzialny sterownik do tego modelu systemu itp. wszystko dobrze się udało, żadnych komplikacji ale nadal dźwięku nie ma. Chcę uruchomić “windows audio”, ale nic z tego nie wychodzi. Pisze, że nie ma zainstalowanych nośników dźwięku jakoś tak. Pomozcie.

Widać zainstalowałeś nie to co miałeś.

Podaj dokładny model laptopa i system.

A tak BTW zmień nazw ę tematu. :wink:

To tak, problem naprawiony. Ale napiszę co i jak zrobiłem, dla ludzi, którzy będą mieć ten sam problem.

Zainstalowałem wszystko dobrze, dobry model itp. Ale nadal nie działało, usługa Windows Audio nie chciała się włączyć. Co wtedy zrobiłem ?

Wszedłem w Panel Sterowania —> Narzędzia administracyjne —> Usługi ----> Windows Audio ----> PPM —> Właściwości ----> Zakładka zależności. Tam są procesy, które muszą być uruchomione, żeby Windows Audio działało. W tej zakładce miałem 3 usługi, z czego 2 były włączone, uruchomione, a jedna Wyłączona. Znalazłem na liście usług tę usługę, (Dałem na “Automatyczny” —> Zastosuj", później “Uruchom”) Po tym zabiegu, mogłem bez obaw włączyć Windows Audio (czyli uruchomić). Dźwięk działa. Pozdrawiam. Dziękuję ogólnie za pomoc, którą tutaj udzieliliście.